فهرست
تصمیم سرمربی ولز؛ حضور همسران بازیکنان در اردو ممنوع
تصمیم سرمربی ولز؛ حضور همسران بازیکنان در اردو ممنوع

تصمیم سرمربی ولز؛ حضور همسران بازیکنان در اردو ممنوع

آی اسپورت - کریس کولمن سرمربی تیم ملی ولز برای حفظ آمادگی و تمرکز بازیکنانش در اردوی تیم ملی در مدت زمان برگزاری رقابت‌های یورو 2016 ، آنها را از ملاقات همسران‌شان در هتل محل اقامت خود منع کرده است. در تصمیمی که کولمن اتخاذ کرده قطعاً اتفاقی که 10 سال پیش در جام جهانی برای تیم ملی انگلیس تحت‌هدایت اسون گوران اریکسون رخ داد، بی‌تأثیر نبوده است. حالا به نظر می‌رسد که سرمربی تیم ملی ولز هم تصمیم گرفته است که همسران و نامزدهای بازیکنان تیمش که آنها را عاملی برای از بین رفتن تمرکز شاگردان خود می‌داند، از اردو و هتل محل اقامت تیم ملی ولز در فرانسه دور کند.
تیم ملی ولز برای اولین بار از سال 1958 در یک تورنمنت بین‌المللی مهم شرکت می‌کند و کولمن نمی‌خواهد که ذهن شاگردانش جز بازی در یورو درگیر موضوع دیگری باشد. او گفت: ما سه بازی داریم و در آن مدت از خانواده، همسر و نامزد در هتل محل اقامت‌مان خبری نخواهد بود، چون آنقدرها وقت نداریم. ما در حال آماده کردن خود، سفر کردن و بازی کردن هستیم تا بازیکنان‌مان احساس بهتری داشته باشند. تصمیم اتخاذ شده از سوی کادر فنی تیم بوده است و هیچ بحثی در این خصوص با بازیکنان صورت نگرفته است. سایر مربیان شاید تصمیم دیگری اتخاذ کنند، اما من شیوه کاری خودم را دارم و گفتم نه. در مدت زمانی کوتاه باید سه بازی انجام دهیم و باید مطمئن شویم که می‌توانیم کارمان را به نحو احسن انجام دهیم.
تیم ملی ولز مأموریت خود را در رقابت‌های یورو 2016 با بازی برابر اسلواکی آغاز خواهد کرد و پس از آن به مصاف انگلیس و روسیه می‌رود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-22 10:07:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر