فهرست

سوژه روز: لسترسیتی، ناجی بیمار سرطانی استرالیایی

آی اسپورت - تیم لسترسیتی انگلیس که در فصل گذشته برای سقوط نکردن به دسته دوم می جنگید در این فصل با بازی‌های تماشایی و چشم نواز خود در صدر جدول لیگ جزیره قرار دارد. لستر تنها خود را به صدر جدول نرسانده بلکه یکی از هواداران دو آتیشه خود را نیز زنده نگه داشته است.
بنا بر گزارش روزنامه سان انگلیس یکی از هواداران سرسخت این تیم انگلیسی که در استرالیا زندگی می‌کند مبتلا به بیماری سرطان بود. تمام پزشکان در ماه مارس سال گذشته (اسفند 93) از او قطع امید کردند و اعلام کردند نهایتا 4 هفته دیگر مرگش قطعی است. اما با بازی‌های خوبی که لستر در طول فصل انجام داد به این بیمار سرطانی امید بیشتری داد تا جایی که او با گذشت بیش از یک سال هنوز سرپا است و منتظر قهرمانی لستر است.
تونی(بیمار سرطانی طرفدار لستر) در مصاحبه با این روزنامه انگلیسی گفت: در ماه مارس 2015 تمام پزشکان از من قطع امید کردند و گفتند که تنها 4 هفته مهلت دارم. در آن زمان لستر در انتهاء جدول لیگ جزیره بود و برای سقوط نکردن می‌جنگید ولی رفته رفته بهتر شد و این باعث شد تا من بتوانم با بیماری سرطان خود بجنگم زیرا امید به چیزی داشتم که به من روحیه می داد.
این بیمار سرطانی که ساکن استرالیا است بسیار تلاش کرد تا به انگلیس بیاید و از نزدیک بازی‌های تیم محبوب خود را تماشا کند اما بیماری‌اش به او این اجازه را نمی‌داد. باشگاه لستر به محض شنیدن این موضوع پرچم و نشان باشگاه را با امضا تمام بازیکنان برای تونی فرستاده است. 

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-22 10:49:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر