فهرست
سفر نمایندگان بایرن مونیخ به ایتالیا برای شکار باکا
سفر نمایندگان بایرن مونیخ به ایتالیا برای شکار باکا

سفر نمایندگان بایرن مونیخ به ایتالیا برای شکار باکا

آی اسپورت - کارلوس باکا، مهاجم فصل گذشته سویا که تابستان سال گذشته به میلان پیوست در این فصل در 30 بازی که در سری A  انجام داده 14 گل به ثمر رسانده است، هرچند که گل‌های او برای نزدیک شدن میلان به هدفش کافی نبوده است و روسونری در حال حاضر با 11 امتیاز فاصله با رده سوم جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده شانس اندکی داشته و در رده ششم جدول قرار دارد.
براساس اعلام پایگاه خبری میلان‌نیوز، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی که فصل آینده قرار است هدایت باواریایی‌ها را برعهده بگیرد یکی از کسانی است که به شدت مهاجم کلمبیایی میلان را تحسین می‌کند و به همین دلیل به مسئولان باشگاه توصیه کرده است که او را به آلیانتس آره‌نا بیاورند. بایرن مونیخ هم مسئولان کادر استعدادیابی خود را مأمور کرده است که پس از وقفه یک هفته‌ای بازی‌های ملی به میلان سفر کنند و عملکرد مهاجم پیشین سویا را زیر نظر بگیرند و پس از آن تصمیم نهایی را در خصوص ارائه یا عدم ارائه یک پیشنهاد رسمی به روسونری برای خرید باکا اتخاذ کنند.
از آنجایی که بعید به نظر می‌رسد میلان بتواند سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب کند، این باشگاه ممکن پیشنهاد بایرن مونیخ برای خرید باکا را بررسی کند تا با فروش او بخشی از مشکلات مالی خود را برطرف کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-22 11:47:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر