فهرست
سرهنگ علیفر: از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد سرمربیگری داشتم
سرهنگ علیفر: از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد سرمربیگری داشتم

سرهنگ علیفر: از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد سرمربیگری داشتم

آی اسپورت - علیرضا علیفر گزارشگری است که به تازگی در رسانه‌ها بیشتر از قبل به او پرداخته می‌شود. البته دلیلش خود او نیست. دلیلش فردی است که با گزارش‌های علیفر دابسمش می‌سازد و این روزها به یکی از معروف‌ترین ها در دنیای مجازی تبدیل شده است. علی ضیا مجری برنامه «یک یک» در شبکه یک دست به اقدام جالبی زد و این دو نفر را همزمان به این برنامه دعوت کرد تا اتفاق جالبی شکل بگیرد. جدا از برخورد این دو نفر که البته با استقبال خوب علیفر مواجه شد؛ حرف هایی که این گزارشگر درباره توانایی مربیگری‌اش زد خیلی جالب توجه بود. علیفر مدعی شد کلاس‌های درجه سه، دو و یک را در کشورمان پشت سر گذاشته است. یک دوره تئوری کوچینگ را هم در آلمان و باشگاه بایرن مونیخ زیر نظر ادو لاتک دیده است. علیفر گفت سرمربی جوانان دارایی و امید انتظام بوده است.
اما عجیب ترین جمله سرهنگ این بود:« چند سالی است که مرتبا از تیم‌های لیگ یک پیشنهاد سرمربیگری دارم. همین الان سه پیشنهاد از تیم‌های لیگ یک دارم. ولی قبول نکردم. البته آینده را نمی‌توانم پیش بینی بکنم. دو هفته قبل هم یک پیشنهاد از یک تیم لیگ برتری پایین جدولی داشتم. اما تصورم این بود که نمی‌توانم در این مدت کوتاه تاثیری روی این تیم بگذارم. اگر بروم و این تیم سقوط بکند وجهه من خراب خواهد شد. من در صورتی مربیگری می‌کنم که از ابتدای فصل باشم و بازیکنان را با نظر خودم بگیرم. تمرینات را با نظر خودم و پرسنلی که مد نظر خودم هست آغاز بکنم. در هر حال چون پیشنهادها از لیگ یک بوده تاکنون نپذیرفته‌ام. دنبال پول نبوده‌ام.»  

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-22 13:07:31
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
بابا جان ما برو دیگه, یه مدت که خیابانی رفت واسه مجلس نامزد شد چه خوشحال شدیم تو هم برو عزیز جان هم برای خودت خوبه هم ملت یه نفس راحت بکشن
-
سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۲۲
یعنی از استیلی و حنطه و درخشان وزیری کمتر میفهمه خوب ی بار هم ی تیم بدن ب ایشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر