فهرست
گزارش روز : یووه این 4 ستاره را می خواهد !
گزارش روز : یووه این 4 ستاره را می خواهد !

گزارش روز : یووه این 4 ستاره را می خواهد !

آی اسپورت - یوونتوس قهرمان دو فصل اخیر ایتالیا ، در فصل جاری نیز با حاشیه امنیت 8 امتیازی در صدر جدول سری آ قرار دارد و رم را به عنوان نزدیک ترین تعقیب کننده پشت سر خود می بیند ! آنتونیو کونته سرمربی موفق یوونتوس از همین حالا به فکر فصل بعد و اضافه کردن بهترین بازیکنان به تیم خود است. اما کونته رویای کدام بازیکنان را در سر دارد ؟ مسلما تعداد زیادی بازیکن ! که فقط تعدادی از آنها قابل خرید هستند ، کافی است که سر کیسه را کمی شل کنی ! 4 ستاره در راس این بازیکنان قرار دارند. کونته معتقد است که با این 4 ستاره می تواند شانه به شانه بهترین های اروپا رقابت کند.اولین آنها " خوان کوادرادو " بازیکن فیورنتینا است که بصورت قرضی از اودینزه به فلورانس آمده است. نصف اروپا او را می خواهند ، از جمله بایرن مونیخ که بر اساس شنیده ها پیشنهادی عجیب و هنگفت را برای به خدمت گرفتن او آماده کرده است. البته همه چیز به اودینزه بستگی دارد ، باشگاهی که با یووه ارتباطات بسیار خوبی دارد. این می تواند برگ برنده یووه برای جذب این ستاره باشد. البته مونتلا و فیورنتینا نیز قصد دارند تا این بازیکن را بصورت قطعی از اودینزه خریداری کنند و تیمشان را برای فصل آینده قدرتمندتر کنند. در هر صورت آنچه مسلم است ، کوادرادو قابل خرید است.دومین ستاره این لیست " آنخل دی ماریای " آرژانتینی و ستاره حال حاضر رئال مادرید است که کونته به شدت علاقمند به جذب اوست. آنچلوتی در فصل جاری او را بیشتر در مرکز زمین محدود کرده است ، در حالیکه دی ماریا می تواند در هر نقطه ای بازی کند. بدون شک برای به خدمت گرفتن او باید پول زیادی خرج کرد ، ضمن اینکه پست پوگبا نیز تغییر خواهد کرد و به نوعی ستاره فرانسوی یووه باید فداکاری کند ! و اما در خط حمله یوونتوس به شدت نیاز به یک مهاجم کلاس اول جهانی را حس می کند. البته که توز و یورنته در این فصل عملکرد خوبی داشته اند اما برای یک مهاجم دیگر همچنان جای خالی وجود دارد.
" ماندژوکیچ " مهاجم کروات بایرن و " آلوارو موراتا " ستاره جوان رئال ، گزینه های یوونتوس هستند. موراتا در بازار نقل انتقالات زمستانی در آستانه پیوستن به یووه بصورت قرضی بود ، اما در آخرین لحظات ، فلورنتینو پرز اجازه این کار را نداد. برای به خدمت گرفتن موراتا نیز باید پول زیادی هزینه کرد و یووه این را بخوبی می داند. از آن طرف یوونتوس با مدیران برنامه ماندژوکیچ ارتباطاتی را برقرار کرده است و از آنجاییکه بایرن ، لواندفسکی را برای فصل بعد خریداری کرده است ، جذب این ستاره کروات محتمل تر از موراتا بنظر می رسد. مبلغ پیشنهادی یووه بین 20 تا 25 میلیون یورو است.

و اما نام های دیگری که به گوش می رسند : آیمن عبدالنور (موناکو) ، مانگالا (پورتو) و فرمالن (آرسنال) هستند. بغیر از فرمالن 27 ساله دو بازیکن دیگر بین 23 و 24 سال سن دارند. بازیکنانی جوان و آینده دار ! همچنین شایعاتی در مورد علاقه یوونتوس به لولیچ و کاندروا (لاتزیو) نیز شنیده می شود. باید تا تابستان صبر کنیم و ببینیم کدامیک از این بازیکنان به یوونتوس خواهند پیوست.

منبع : توتو اسپورت

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-03 16:16:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر