فهرست
گزارش روز : حمله کلامی تند مدیر اقتصادی بارسا به مسئولان فیفا
گزارش روز : حمله کلامی تند مدیر اقتصادی بارسا به مسئولان فیفا

گزارش روز : حمله کلامی تند مدیر اقتصادی بارسا به مسئولان فیفا

آی اسپورت - حکم جنجالی فیفا علیه بارسلونا بازتاب های زیادی در سطح جهان داشته است.

دیروز مسئولان بارسلونا ادعا کردند که فیفا را متقاعد خواهند کرد و امروز نیز خاویر فائوس نایب رئیس اقتصادی بارسلونا که در یک مصاحبه با رادیو 4 که بصورت اختصاصی حکم فیفا را بررسی می کرد اظهار داشت : " هیچکدام از این مسائلی که در حال رخ دادن هستند برای ما دردسر ساز نخواهند بود و این حکم هم تضمین شده نیست.

اقای فائوس که دست راست رئیس جدید بارسلونا اقای بارتومئو است و در دوران ریاست راسل نیز نقش مهمی در سیاست گذاری های بارسلونا داشت اضافه می کند : 5 سال است که بارسلونا قربانی مسائل بیهوده ای می شود. از اتهامات دوپینگ گرفته تا مسائل مربوط به مسی ،گواردیولا و تیتو و ..... و امسال هم مسئله نیمار ! مطمئن هستم که اینها اتفاقی نیستند ! هر زمان که بارسلونا در اوج به سر می برد ، ما را به مسائل مختلفی متهم می کنند. می خواهند وجهه بارسلونا را در جهان خدشه دار کنند ولی موفق نخواهند شد. دیگر بس است .

هر وقت می توانید ، هر هفته می توانید به انستیتو ها و مدیریت سازمانی باشگاه بیایید تا برایتان توضیح دهیم که چه کارهایی انجام می دهیم. ما را متهم کرده اند و از ما بازخواست می کنند. هر زمان که بخواهند جوابشان را خواهیم داد. خیلی ها هستند که نمی توانند موفقیت های بارسا را هضم کنند و نمی توانند سلطه این باشگاه را در 10 سال اخیر بر فوتبال جهان تحمل کنند. این دفعه این مساله را بهانه کرده اند. من به شما می گویم که ما تسلیم نخواهیم شد و جواب این اتهامات را با دلایل قانونی خواهیم داد. من این مساله را تضمین می کنم. "

منبع : اسپورت کاتالونیا

     
آی اسپورت
2014-04-03 16:39:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر