فهرست
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: فولاد (تقریبا) صعود کرد!
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: فولاد (تقریبا) صعود کرد!

بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: فولاد (تقریبا) صعود کرد!

آی اسپورت- تیم فولاد خوزستان در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد بنیادکار را در خانه شکست دهد تا به صدر جدول رده بندی گروهش صعود کند. فولادی ها با این پیروزی خیال خود را از صعود راحت کردند و تنها به یک تساوی از دو دیدار باقی مانده ی خود نیاز دارند تا برای اولین بار به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان صعود کنند.

فرکی در برابر یاران کاسیموف ترکیبی کاملا هجومی را به کار گرفت که نمونه ی بارز آن استفاده از تنها یک هافبک دفاعی در کنار 5 عنصر هجومی بود. تیم فولاد در نیمه ی نخست این دیدار البته با کمی ترس پای به میدان گذاشت اما رفته رفته شاگردان فرکی بازی را در دست گرفتند و سوار بر بازی شدند. عملکرد خوب خط دفاعی فولاد علی الخصوص آمادگی بسیار خوب سوشا مکانی خط تهاجمی بنیادکار را از کار انداخته بود و حریف ازبک به یک تساوی هم راضی بود. در نیمه ی دوم فرکی بازیکن برزیلی تیمش را به میدان فرستاد تا فولاد در خط حمله جان تازه ای بگیرد و دینامیک تر و پویا تر از دقایق سپری شده حملاتش را پی بگیرد. روی یکی از همین حملات بود که تیم ازبک کرنر داد و بالاخره این ایوب والی بود که گل برتری را به زیبایی به ثمر رساند. پس از آن نیز بازیکنان فولاد فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما از آن استفاده نکردند.

فولاد با این نتیجه تقریبا صعود خود را قطعی کرد و در روز 4شنبه 27 فروردین ماه در یک دیدار حساس باید به مصاف تیم الجیش برود. این دیدار در اهواز برگزار می شود و به نوعی می تواند صدرنشین گروه را مشخص کند. دو تیم در این رقابت ها 8 امتیاز کسب کرده اند و تنها به یک امتیاز برای صعود نیاز دارند. اگر دو تیم دست به ریسک نزنند یک تساوی هم در اهواز می تواند دو تیم را به مرحله ی بعدی رقابت ها ببرد. در زیر می توانید جدول گروه B  رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را مشاهده کنید:


 http://upload7.ir/imgs/2014-04/59126793090327802209.png

 

     
آی اسپورت
2014-04-03 17:10:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر