فهرست
تیم منتخب خارجی های لیگ: سیاه سفید!
تیم منتخب خارجی های لیگ: سیاه سفید!

تیم منتخب خارجی های لیگ: سیاه سفید!

آی اسپورت- زمانی پطروسیان و نیلسون کلین بهترین گلرهای لیگ بودند و روزگاری هم فونیکه و ادینیو آقای گل. حالا نوبت به بازیکنان جدید رسیده. بهترین بازیکنان خارجی لیگ پانزدهم را مرور می کنیم.

 
فرناندو دخسوس: او با حضور کامل در تمام دیدارهای لیگ، رکورردار بازی در لیگ پانزدهم است. خسوس در دوازده دیدار دروازه اش را بسته نگه‌داشته. فرناندو پنالتی عنایتی را مهار کرد و مقابل راه آهن پاس گل هم داد. پرسپولیس تنها تیمی بود که در این فصل موفق شد بیش از یک بار دروازه خسوس را باز کند.


 
 
علی همام: مدافع راست ذوب آهن در 1619 دقیقه از این فصل به میدان رفت. که در این مدت در ده بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشته. همام دو بار مقابل تراکتورسازی، یک بار مقابل سیاه جامگان و مقابل سپاهان پاس گل ارسال کرد. ذوب آهن در حضور همام فقط یک بار بیش از یک گل دریافت کرد.


 
 
کارلوس کاردوسو: مدافع برزیلی تراکتورسازی در 1717 دقیقه از فصل بازی کرد که در این مدت همراه تیمش نُه کلین شیت ثبت کرد. البته کاردوسو یک پنالتی هم نقدیم حریف کرد.


 
موسی کولی‌بالی: مدافع برزیلی استقلال خوزستان فقط دیدار مقابل گسترش فولاد را از دست داد که اتفاقا این تیم کلین شیت هم نکرد. شاگردان ویسی در حضور کولی بالی یازده کلین شیت کردند. موسی مقابل صبا پاس گل داد و به سیاه جامگان گل زد.


 
هرایر مگویان: مدافع ارمنی استقلال در 1643 دقیقه بازی کرد که در هر هشت کلین شیت استقلال حضور داشت. استقلال در حضور او دو بازی هم بیش از یک گل خورد.


 
 
فوزیل موسایف: هافبک سپاهان 1627 دقیقه به میدان رفت که در این مدت دروازه پرسپولیس و سیاه جامگان را باز کرد. همچنین در آخرین دیدار لیگ سال 94 سومین کارت زرد فصلش را دریافت کرد.


 
 
ماتیاس چاگو: هافبک دفاعی فولاد هم 75 دقیقه از لیگ این فصل را از دست داد. چاگو در این مدت به راه آهن، سیاه جامگان و استقلال خوزستان گل زد و در چهار کلین شیت فولاد هم سهیم بود. همچنین در دیدار برگشت هم تنها پاس گلش را مقابل راه آهن ارسال کرد.


 
 
لئوناردو پیمنتا: هافبک گسترش فولاد با این که از نیم فصل به تیم کمالوند اضافه شد ولی آمار خوبی به جای گذاشت. پیمنتا در 467 دقیقه سه گل زد و یک پاس گل داد.
 
 
آگوستو سزار: هافبک دفاعی تراکتورسازی در 1604 دقیقه یک گل زد و نُه کلین شیت با تیمش ثبت کرد. همچنین مقابل سایپا پاس گل ارسال کرد.


 
جری بنگسون: هافبک مغضوب پرسپولیس فقط در 420 دقیقه از فصل به میدان رفت که در این مدت گلِ مهم دربی، ضربه پنالتی تیمش به تراکتورسازی و گل به ملوان و گسترش فولاد را زد.


 
 
لوسیانو پریرا: مهاجمی که سپاهان یک نیم فصل به پایش ایستاد، در 527 دقیقه سه گل زد، دو پاس گل داد و یک پنالتی گرفت.بنگسون      پریرا


پیمنتا

چاگو      موسی اف      سزار


همام        کولیبالی      مگویان       کاردوسو

خسوسکدخبر: 9407
 
     
آی اسپورت
2016-03-22 16:31:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر