فهرست
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: وضعیت مبهم تراکتور در گروه مرگ
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: وضعیت مبهم تراکتور در گروه مرگ

بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: وضعیت مبهم تراکتور در گروه مرگ

آی اسپورت- تیم تراکتورسازی تبریز لیگ قهرمانان آسیا را بسیار خوب شروع کرد و در یک بازی بسیار سخت توانست تیم الاتحاد عربستان را در حالی که از اوایل نیمه ی دوم با اخراج کریمی 10 نفره بود، شکست دهد.

تراکتوری ها که در گروه مرگ رقابت ها قرار داشتند در دیدار دوم‌شان توانستند تیم لخویا را در قطر متوقف کنند. در این دیدار هم قرمزپوشان شهر تبریز 10 نفره شدند و محمد نصرتی تیم را 10 نفره کرد.

روند خوب تیم تراکتور مانند دوره ی پیش در دیدار سوم متوقف شد و این تیم شکست سنگینی را از تیم العین متحمل شد. در این دیدار که در امارات برگزار شد غیبت لک و هم چنین طالبی و نصرتی به ضرر نماینده‌ی کشورمان تمام شد و تیم العین با درخشش ژیان سه بر یک پیروز میدان شد.

در دیدار برگشت هم علی رغم اینکه تراکتورسازی شروع خوبی داشت و به وسیله ی دقیقی به گل اول دست یافت اما در آغاز نیمه ی دوم تیم العین خیمه ی سنگینی در زمین تراکتور زد و روی اشتباهات خط دفاعی تراکتور دو گل را به ثمر رساند ، اما یک دقیقه ی بعد احمدزاده روی یک حرکت انفرادی فوق العاده بازی را به تساوی کشاند. یک تعویض اشتباه از تونی و بیرون کشیدن کریمی از میدان کافی بود تا خلاقیت و بازی سازی در میانه ی میدان از بین برود و تراکتوری ها در حضور پر شور تماشاگرانشان به همان یک امتیاز بسنده کنند.

در این گروه تیم العین با 7 امتیاز صدرنشین است و تیم های الاتحاد و تراکتورسازی به ترتیب با 6 و 5 امتیاز در رده ی دوم و سوم قرار دارند. قعرنشین گروه هم تیم خوب لخویا است که در لیگ قطر صدرنشین است و با اینکه در رتبه ی آخر قرار دارد اما باز هم شانس صعود دارد.

به هر حال تراکتورسازی در گروه بسیار سختی قرار دارند و برای صعود باید هر دوی بازی پیش رویشان را با پیروزی پشت سر بگذارند. ماموریتی سخت برای آقای تونی اولیویرا که خودش عنوان کرده رقابت با دیگر تیم های گروه مثل رقابت پیکان با فراری است!
حساس ترین دیدار برای این نماینده ی ایران روز سه شنبه 26 فروردین خواهد بود. در روزی که تراکتور احتمالا کریم انصاری فر را هم به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نخواهد داشت و باید در جده و در برابر الاتحاد پیروز شود. هر نتیجه ای به غیر از پیروزی کار قرمز پوشان را بسیار سخت خواهد کرد. البته کسب نتیجه ی تساوی کار شاگردان تونی را تمام نخواهد کرد اما در دیدار آخر برای صعود، باید منتظر معجزه باشیم!
جدول گروه C رقابت ها را در زیر می توانید مشاهده کنید:

http://upload7.ir/imgs/2014-04/80547818649013942419.jpg

     
آی اسپورت
2014-04-03 17:48:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر