فهرست
ابطال مجوز ورود خبرنگاران "سان و دیلی میرور" از سوی باشگاه بایرن
ابطال مجوز ورود خبرنگاران "سان و دیلی میرور" از سوی باشگاه بایرن

ابطال مجوز ورود خبرنگاران "سان و دیلی میرور" از سوی باشگاه بایرن

آی اسپورت- پس از پایان دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روزنامه های بریتانیایی تیتر هایی عجیب را برای پوشش خبری این بازی انتخاب کردند که توهین مستقیم به شواین اشتایگر هافبک محبوب مونیخی ها بود همین امر واکنش باشگاه بایرن را در پی داشت.

باشگاه بایرن مونیخ در اطلاعیه ای تیترهای روزنامه بریتانیایی را "بی احترامی، تبعیض آمیز و توهین مستقیم" به هافبک 29 ساله ی خود اعلام کرد. سران باشگاه در واکنش به چنین تیترهای توهین آمیزی امروز رسما اعلام کردند که در دیدار برگشت مجوزی برای ورود خبرنگاران دو روزنامه ی "سان و دیلی میرور"صادر نخواهند کرد.
شواین اشتایگر که در این دیدار گل تساوی بخش بایرن را به ثمر رساند بدلیل خطایی که روی وین رونی مرتکب شد کارت زرد دوم را دریافت و از بازی اخراج شد روزنامه ی سان و دیلی میرور، در حالیکه تصویر درگیری دو بازیکن را در صفحه اصلی خود کار کرده بودند از چنین تیتری استفاده کردند: تو خوک کثیف" آن ها با سبک نگارشی که در نام شواین اشتایگر بکار بردن آن را به لغت خوک در زبان المانی نزدیک کردند.

یوفا چندی پیش باشگاه بایرن را بدلیل بنر توهین آمیز هوادارانش جریمه کرده بود و از بایرن خواست که "احترام" را نسبت به رقبای خود حفظ کند.

سخنگوی باشگاه بایرن در این مورد گفت:" این حکم توسط ما پذیرفته شد حالا چه کسی می خواهد احترامی بیشتر از آنچه رسانه های بریتانیایی قائل شدند را بگذارد."

  ۱  
آی اسپورت
2014-04-03 18:20:04
نظر دهید

۱ نظر
محسن
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
با سلام شکایت اینجانب در دادیاری 8 دادسرای شهید تولایی مبنی بر جعل قولنامه بوده که بدون رسیدگی و بدون اینکه از کاتب قولنامه که در زمان تاریخ قولنامه خردسال و بیسواد بوده باز جویی شود به چه جهتی از جهات بدون رسیدگی منع تعقیب و در صورت اعتراض بدلایل نامعلوم و مبهم با اینکه صد در صد حق با اینجانب است و پرونده در شعبه 121ک بوده بدلایل نامعلوم به شعبه 114 انتقال پیدا کرده و منع تعقیب تائید گردیده است چرا! ؟ خواننده محترم اگر مسلمان هستید و اگر واقعا قرآن و خون شهیدان مورد احترام شما است پرونده 900366 دادیاری شعبه 8 دادسرای شهید تولایی اصفهان و پرونده کلاسه 870012 شعبه شش حقوقی اصفهان را بررسی کنید اینجانب برادر شهید و برادر جانباز ورزمنده دوران جنگ هستم و مال باخته الان در دوران جنگ شهید نشدم خسته نشدم ولی متاسفانه در دادگستری اصفهان از بی قانونی هم خسته و دارم میمرم از کلیه مسلمانانی که این نوشته را میخوانند تقاضای کمک و یاری دارم و در این باب ( سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن ) با احترام شاکی رشدآمار جعل با افزایش معلومات جاعلان و خیانت کارشناسان همین رشته و قضات است و چرا هیچکس بفریاد ما نمی رسد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر