فهرست
24 بازیکن در 8 بازی؛ «ثبات» گمشده منصوریان
24 بازیکن در 8 بازی؛ «ثبات» گمشده منصوریان

24 بازیکن در 8 بازی؛ «ثبات» گمشده منصوریان

آی اسپورت - در حالی که 8 هفته از لیگ شانزدهم برگزار شده، بعضی از تیم‌ها هنوز ترکیب اصلی خود را پیدا نکرده اند. در این میان استقلال تهران با هدایت علیرضا منصوریان بیشترین تغییرات را از هفته اول تا هفته هشتم در ترکیب خود داشته است. منصوریان تا امروز از 24 بازیکن خود در بازی‌های تیمش استفاده کرده و از این لحاظ رکورددار است. تغییراتی که منصوریان در ترکیب تیمش در این چند هفته انجام داده به این ترتیب هستند:

هفته دوم: مهدی رحمتی - علی قربانی - میثم مجیدی - فرشید اسماعیلی - رابسون 

هفته سوم: یعقوب کریمی - میلاد زکی پور 

هفته چهارم: بهنام برزای

هفته پنجم:  مجید حسینی

هفته ششم: مجتبی حق دوست

هفته هفتم: لئاندرو پادوانی

اینها بازیکنانی هستند که منصوریان هر هفته به عنوان بازیکن جدید به ترکیب تیمش اضافه کرده. او سرانجام در هفته هشتم برای اولین بار، بازیکن جدیدی را وارد ترکیب تیمش نکرد. با این حال هنوز با استفاده از 24 بازیکن در 8 بازی، رکورددار است.

امید ابراهیمی، وریا غفوری، کاوه رضایی، خسرو حیدری 4 بازیکنی هستند که در همه بازی‌ها در ترکیب استقلال حاضر بودند. جابر انصاری هم فقط در بازی مقابل ذوب آهن برای استقلال به میدان نرفت. در این میان تنها بازیکن نود دقیقه‌ای استقلال امید ابراهیمی است و سایر بازیکنان حداقل 1 بار تعویض شده‌اند. البته رابسون به دلیل نرسیدن کارت بازی و رحمتی به دلیل محرومیت در هفته اول غایب بودند و در بقیه بازی‌ها 90 دقیقه کامل در ترکیب استقلال حضور داشتند.

همانطور که می‌بینیم روند تغییرات در هفته‌های اخیر کمتر شده و تیم منصوریان به ثبات بیشتری در ترکیب رسیده است و به نظر می‌رسد او کم کم ترکیب دلخواه و مورد نظر خود را پیدا کرده و از این به بعد تغییرات کمتری را در تیم او شاهد خواهیم بود.

۳    
آی اسپورت
2016-10-19 14:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر