فهرست
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: ماموریت استقلال همچنان غیر ممکن!
بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: ماموریت استقلال همچنان غیر ممکن!

بررسی شرایط نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا: ماموریت استقلال همچنان غیر ممکن!

آی اسپورت- استقلال تهران پس از استراحتی دو ماهه به لیگ قهرمانان آسیا بازگشت و البته اینبار شروع بسیار بدی را در این رقابت ها تجربه کرد. آبی ها که در دوره ی پیش تا نیمه نهایی هم پیش آمدند در سری جدید مسابقات بازی ها را با باخت به تیم الشباب در خانه آغاز کردند. آبی ها در روزی که بازی چندان خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند با یک گل مغلوب این تیم عربستانی شدند.
در تجربه ی دوم استقلال به قطر رفت و این بار در مقابل تیم الریان شکست تلخی را تجربه کرد. این دیدار با اشتباه عجیب رحمتی با حساب یک بر صفر به سود الریان به پایان رسید.

دیدار سوم استقلال در خانه و برابر تیم ثروتمند الجزیره امارات برگزار شد. این تیم که دو دیدار نخستش را با پیروزی پشت سر گذاشته بود دو بار از استقلال پیش افتاد اما آبی ها هر دو بار نتیجه را به تساوی کشاندند تا بازی با نتیجه ی تساوی به پایان برسد. در این دیدار استقلال موقعیت های زیادی را از دست داد تا شانسش برای صعود بسیار کم شود.

بازی چهارم استقلال برایش حکم مرگ و زندگی داشت و هر نتیجه ای به غیر از پیروزی برابر بود با حذف زود هنگام این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا.

استقلال که در رقابت با تیم الجزیره هیچوقت نتوانسته بود به پیروزی برسد دست به ماموریت غیر ممکنی زد و این تیم را در ابوظبی شکست داد. شاگردان قلعه نویی در این دیدار با جان و دل بازی کردند و با تمام وجودشان برای شکست این تیم پر مهره دویدند.
تعویض های قلعه نویی هم در این رقابت عالی بود و نظری و کاروالیو که در نیمه ی دوم به میدان آمده بودند روی گل تاثیر مستقیم داشتند. رحمتی هم نمایش خوبی از خودش به اجرا گذاشت تا استقلال به همین زودی با آسیا وداع نکند.

استقلال با این پیروزی هر چند به جدول بازگشت اما برای صعود هم چنان کار سختی را پیش رو دارد. با توجه به اینکه از 21 فروردین به بعد ملی پوشان تیم ها در اختیار کی روش قرار خواهند گرفت، با جدایی صادقی، حیدری، بیک زاده، اندو تیموریان و احتمالا محمد قاضی ؛ امیر قلعه نویی خلع سلاح خواهد شد و باید با تیم دومش از دو دیدار پیش رو 6 امتیاز کسب کند و به امید این باشد الجزیره و الشباب امتیازهای لازم برای صعود را کسب نکنند. به هر حال نمی توان چندان شانسی برای صعود استقلال متصور باشیم و آبی ها در همان دور رفت خودشان را حذف کردند!

جدول گروه A   رقابت ها را در زیر می توانید مشاهده کنید:
 http://upload7.ir/imgs/2014-04/28590717937542653463.jpg

 

     
آی اسپورت
2014-04-03 18:29:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر