فهرست
اردوی تابستانی شیاطین سرخ در چین
اردوی تابستانی شیاطین سرخ در چین

اردوی تابستانی شیاطین سرخ در چین

آی اسپورت - تیم فوتبال منچستریونایتد برای آماده کردن خود جهت شرکت در رقابت‌های فصل آینده اردویی هشت روزه در چین برگزار خواهد کرد. طبق اعلام این باشگاه شیاطین سرخ تابستان سال جاری عازم شرق آسیا می‌شوند و به کشوری سفر می‌کنند که در آن هواداران بسیاری دارند. هنوز جزئیاتی از برنامه منچستری‌ها اعلام نشده، اما قرار است تا چند روز آینده زمان سفر قرمزپوشان اولدترافورد به خاور دور مشخص شود.
منچستریونایتد در چین که گفته می‌شود بیشترین طرفدار را دارد (بیش از 107 میلیون نفر) دو بازی دوستانه با تیم‌های باشگاهی این کشور انجام خواهد داد و برای فصل 17-2016 آماده می‌شود. چین از قدیم یکی از اقامتگاه‌های تابستانی شیاطین سرخ بوده است و این تیم از سال 1975 که اولین اردوی تابستانی‌اش را در پرجمعیت‌ترین کشور دنیا برگزار کرد تا به امروز 10 بار به این کشور سفر داشته و 12 بار هم با تیم‌های محلی بازی کرده که آخرین آنها کیتچی در ماه جولای سال 2013 بوده است.
اد وودوارد، مدیراجرایی باشگاه منچستریونایتد در این خصوص اظهار داشت: منچستریونایتد ارتباطات تاریخی مستحکمی با چین دارد. ما به رابطه خود با هواداران‌‌مان در این کشور افتخار می‌کنیم. در مجموع حدود 500 هزار هوادار بازی‌های قبلی‌مان را در این کشور تماشا کرده‌اند و از حمایتی که در چین از ما صورت می‌‌گیرد لذت فراوانی می‌بریم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-23 10:42:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر