فهرست
نگاهی به آقای گل‌های گل‌نزن: 70 بازی و 5 گل زده!
نگاهی به آقای گل‌های گل‌نزن: 70 بازی و 5 گل زده!

نگاهی به آقای گل‌های گل‌نزن: 70 بازی و 5 گل زده!

آی اسپورت- طارمیِ 12 گله، بیت سعیدِ هشت گله و شش بازیکنِ شش گله دچار نحسی شده اند. این هشت بازیکن در هفته های اخیر با گل نزدن شان تنور آقای گلی را گرم کرده اند. نگاهی داریم به طلسم گل نزن ها.


 
مهدی طارمی: در شش هفته اخیر فقط یک گل زد. البته آقای گل لیگ دیدار با سایپا را به طور کامل به دلیل محرومیت از دست داد و بازی با صبای قم هم تا پانزده دقیقه پایانی بازی روی نیمکت بود.


 
حسن بیت سعید: آخرین توپی که مهاجم استقلال خوزستان وارد دروازه تیم لیگ برتری کرد به هفته چهاردهم مقابل پدیده برمی گردد. بیت سعید در این هفته ها در همه مسابقات حداقل هشتاد دقیقه حضور داشت ولی هیچ گلی نزد.


 
امید ابراهیمی: هافبک ملی پوش استقلال از هفته هفتم تا به حال فقط یک گل زد. امید در حالی هفت هفته نخست لیگ پنج گل زده بود، حالا در شانزده هفته اخیر فقط یک گل به استقلال اهواز زد.


 
سجاد شهباززاده: گسترش فولاد تنها تیمی بود که در 630 دقیقه اخیر از شماره ده استقلال گل دریافت کرد.


 
مرتضی تبریزی: وینگر سمت راست ذوب آهن هم از هفته هفدهم تا به حال به جز دیدار با نفت در سایر مسابقات حضور داشت. ولی او هم فقط یک گل به پرسپولیس زد.


 
مسعود حسن زاده: آمار گلزنی شماره هفت ذوب آهن پس از دیدار هفته چهارهم مقابل سیاه جامگان افول کرد. مسعود از آن روز تا حالا فقط از روی نقطه پنالتی یک گل به پرسپولیس زد.


 
مهرداد محمدی: هفته هشتم و مقابل استقلال اهواز آخرین مسابقه ای بود که پدیده آن روزهای لیگ موفق به زدن گل شد.


 
جلال الدین آقا محمدی: شاگرد علی دایی پس از گلی که در هفته هفدهم وارد دروازه نفت تهران کرد، دچار مصدومیت شد و هنوز به میدان نرفت.کدخبر: 9407
 
     
آی اسپورت
2016-03-23 13:11:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر