فهرست
نگرانی سیدجلال: نباید هند و عمان را دست کم بگیریم
نگرانی سیدجلال: نباید هند و عمان را دست کم بگیریم

نگرانی سیدجلال: نباید هند و عمان را دست کم بگیریم

آی اسپورت - شانس بالای صعود تیم ملی از دور اول انتخابی جام جهانی و دو بازی نه چندان سخت خانگی با هند و عمان، باعث شده سیدجلال نگران دست کم گرفتن حریفان تیم ملی باشد. حریفانی که می‌توانند در صورت مغرور شدن بازیکنان، برای صعود تیم ملی دردسر درست کنند.

حسینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با هند، به خبرنگاران گفت اجازه نمی‌دهند دست کم گرفتن حریف مانع موفقیت‌شان شود: «ما دو بازی سخت و مهم را پیش‌رو داریم. متأسفانه فرصت نشد که در این اردو زیاد کنار هم باشیم، اما خوب تمرین کرده‌ایم و بچه‌ها نیز تلاش خواهند کرد تا تیم ملی بازی‌های خوبی را پیش‌رو داشته باشد. این بازی‌ها آسان نیستند، اما ما با تیم کامل‌مان سخت تلاش خواهیم کرد تا برای مرحله بعدی به خوبی آماده شویم. شرایط هر بازی فرق می‌کند و ما می‌توانیم هند را شکست بدهیم، اما این‌طور نیست که خودمان را از پیش برنده بدانیم. فوتبال در همه جای دنیا پیشرفت کرده است و هند نیز نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته است.»

بازیکنان تیم ملی، آماده یک برد پرگل در بازی فردا با هند هستند: «مطمئناً هند حریف آسانی برای ما نخواهد بود و امیدوارم فردا در مقابل تماشاگران بازی خوبی انجام دهیم تا آنها از بازی تیم ملی لذت ببرند. نمی‌گویم با گل‌های زیادی هند را شکست خواهیم داد، اما این آمادگی را داریم که بازی خوبی را برگزار کنیم.»کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-23 13:21:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر