فهرست
گزارش آماری: «ترین» های لیگ برتر
گزارش آماری: «ترین» های لیگ برتر

گزارش آماری: «ترین» های لیگ برتر

آی اسپورت- پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر به هفته بیست و چهارم رسید. در بیست و سه هفته گذشته 184 مسابقه برگزار شد. آمارهای متفاوتی را در این 23 بازی مرور می کنیم.


تعداد گل
در این صد و هشتاد و چهار بازی، 354 گل رد و بدل شد. آماری که میانگین 1.92 گل از هر بازی را به جای گذاشته.


آقای گل
مهدی طارمی با 12 گل بهترین گلزن لیگ است.


آقای دروازه بان
همچنین فرناندو دخسوس و رشید مظاهری با ثبت دوازده کلین شیت بهترین دروازه بان لیگ بودند.


برد محکم
بااقتدارترین برد فصل به دیدار هفته هشتم راه آهن و استقلال اهواز باز می گردد که شاگردان تارتار با نتیجه 5-0 از سد حریف گذشتند. که این بهترین برد خانگی لیگ هم محسوب می شود.


زهردار در خارج از خانه
بهترین برد خارج از خانه لیگ تا به حال به شاگردان گلمحمدی رسیده. ذوب آهن در اهواز با سه گل فولاد خوزستان را در هم کوبید. همچنین استقلال هم با همین نتیجه سپاهان را در اصفهان شکست داد و صبای قم هم با سه گل استقلال را در اهواز برده بود.


پرگل
پرگل ترین مسابقه فصل هفته دهم در تبریز رخ داد. دیداری که با نتیجه چهار بر چهار بین تراکتورسازی و ذوب آهن به پایان رسید.


برد متوالی
بیشترین برد متوالی به استقلال خوزستان رسیده که چهار دیدار پیاپی را با پیروزی پشت سر گذاشت.


نبازِ لیگ
بیشترین هفته نباختن هم به پرسپولیس رسیده که هفده هفده شکست ناپذیر بوده.


کبریت بی خطر لیگ
بیشترین هفته نبردن هم مانند سایر آمارهای بد به استقلال اهوازی رسیده که بیست هفته طعم برد را نچشیده.


شکست متوالی
همچنین استقلال اهواز با قبول شش شکست متوالی از این حیث هم رکورددار شده است.


تماشاگر
پرتماشاگرترین دیدار فصل مطابق انتظار به دربی تهران برمی گردد. در هفته یازدهم نود هزار سرخابی به آزادی رفته بودند.


میانگین
 1,290,668 تعداد تماشاگرانی است که در این فصل در استادیوم ها حاضر شدند. آماری که میانگین 7.210 نفر از هر بازی را به جای گذاشته است. 


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-23 14:19:18
نظر دهید

۲ نظر
تراختور مظلوم واقع شد!
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
فصل قبل بیشتر از دربی مسابقه تراختور و نفت هوادار داشت ...120 هزار هوادار اومده بوده...اونم به تنهایی نه مشترکا...ولی چه فایده فدراسیون کار خودش رو کرد و نزاشت قهرمانی به تراختور برسه.....واس همین خیلی از تراختوریها فوتبال زده شدند چون وقتی زحمتشون به باد میره و به نتیجه نمیرسه قید رفتن به ورزشگاه رو زده اند...اونها آرزوی قهرمانیشون رو فصل قبل داشتند اگه فدراسیون حامی تیمهای اصفهانی+سرخابی سنگ اندازی نمی کرد تراختوریها این فصل هم مثل فصول گذشته عنوان پرتماشاگرترین تیم و بازی رو به خودشون اختصاص میدادند.
TRACTOR CHAMPION
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
تراختور فصل پیش همه چیز داشت1:پرهوادارترین تیم و پرتماشاگرترین بازیها دست تراختوریها بود(بازی تراختور و نفت با 120 هزار هوادار پرتماشاگرترین بازی شد) 2:بیشترین برد رو تراختور داشت 3:بهترین تفاضل گل رو تراختور داشت 4:کمترین باخت رو تراختور داشت 5:بیشترین امتیاز بیرون از خانه رو تراختور کبیر داشت)ولی یک چیز رو نداشت ....حق کشی داوران و در راسشون فدراسیون حامی تیمهای سرخابی+سپافغانیها....به خاطر اون اتفاقات تلخ و جمعه سیاه تبریز در بازی تراختور و نفت خیلی ها فوتبال زده شدند و قید رفتن به استادیوم رو زدند به خاطر اینکه در لیگی مثل ایران حق به حقدار نمیرسه و به راحتی حق یک تیمی که پشتوانه عظیم مردمی رو پشت سر خودش میبینه رو تیم داوران(متشکل از فغانی و استادانش)رو میخورند.هنوز که هنوزه به ما جواب درست حسابی ندادند که چرا داور جانبدار باید دو دیدار تراختور با سپافغان رو سوت بزنه و چرا بازی فینال گونه لیگ رو هم باید او داوری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و چرا دروغ مصلحتی 2-2 رو شایعه پراکنی کردند تا با احساسات پاک هواداران بازی بشه؟؟؟قهرمان واقعی نزد هواداران پرشور تراختوری ،تراختور است همین و بسسسسسسسسسس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر