فهرست
آرزوی کفشگری برای سال 95: تقدیم جام به هادی
آرزوی کفشگری برای سال 95: تقدیم جام به هادی

آرزوی کفشگری برای سال 95: تقدیم جام به هادی

آی اسپورت - مهرداد کفشگری امیدوار است بتواند در پایان سال 95، خوشحال‌تر از امسال باشد و قهرمانی را با پرسپولیس جشن بگیرد. او درباره هدف‌هایش در سال جدید به کاپ گفت: «ابتدا سال نو را خدمت تمامی هموطنان عزیز تبریک عرض می کنم. سال 94 برای من سال خوبی نبود. فوت ناگهانی هادی نوروزی شوک بدی را به من وارد کرد و همین طور مصدومیتم. امیدوارم که سال 95 برای همه سال خوبی باشد. تنها آرزویی که در سال 95 دارم این است که پرسپولیس قهرمان شود.»

کفشگری از پرداختی‌های باشگاه پیش از شروع سال جدید خوشحال است: «باشگاه از لحاظ مالی در اواخر سال گذشته درصدی از قراردادهایمان را پرداخت کرد. همین طور در روز پایانی سال نیز عیدی از سوی باشگاه که مادی نبود به بازیکنان داده شد. ما فردا راهی اردوی عمان می شویم تا در آنجا تمرینات مان را پیگیری کنیم و با آمادگی بیشتر برای بازی اول مان مقابل سیاه جامگان در سال 95 برویم که این امتیاز برای ما بسیار مهم است و از لحاظ روحی نیز بسیار به ما کمک می کند.»

کفشگری دروغ سیزده را هم با کری به حریف گفت: «من اگر بخواهم بگویم دروغ سیزده چیست فقط می توانم بگویم که استقلال قهرمان می شود.»
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-23 15:59:17
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
به نظرم این درست نیس که دایما اسم هادی نوروزی رو میارن. درسته که باعث انگیزه کرفتن بازیکنا شده ولی خب اگر نبرن جامو خیلی بد میشه. میشه مث اون سری که میخواستن مهذویکیا با جام خدافظی کنه و اون افتضاح پیش اومد. اگر بردین اون وفت تقدیمش کنین به هادی. لازم نیس جلو جلو بگین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر