فهرست
گزارش روز: نوبت به حمید درخشان و علی کریمی رسید!
گزارش روز: نوبت به حمید درخشان و علی کریمی رسید!

گزارش روز: نوبت به حمید درخشان و علی کریمی رسید!

آی‌اسپورت –  اکبر میثاقیان در حالی اخراج می‌شود که تیمش در رده دوم جدول قرار دارد. حسن‌زاده‌ها دومین اخراج عجیب فوتبال ایران را هم به نام خود ثبت می‌کنند.


1-  «پیوس سرمربی تیم خونه به خونه است و با این مربی به لیگ دسته اول صعود می‌کنیم. برادرم با فرهاد کاظمی رفاقت دارد و خود فرشاد پیوس نیز این مسئله را می‌داند ولی این دلیل نمی‌شود، همچین شایعه‌ای مطرح شود. آنهایی که از رفاقت ما با کاظمی آگاه هستند، از این مسئله سوء استفاده کردند و قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند». این صحبت‌های یکی از برادران حسن‌زاده تنها چند روز قبل از عجیب‌ترین اخراج یک مربی در تاریخ فوتبال ایران بود. نه سواستفاده‌ای در کار بود نه آبی گل‌آلود شد. فرشاد پیوس بدون هیچ دلیلی در حالی که تیمش صدرنشین لیگ دسته دوم بود توسط حسن‌زاده‌ها از کارش اخراج می‌شود و جایش را به رفیق مالک باشگاه می‌دهد. فرهاد کاظمی هم با بازیکنانی مانند علیرضا نیکبخت، علیرضا محمد و...  کارش را با تیم صدرنشین شروع می‌کند.آغازی که پایانش از همان ابتدا مشخص بود. یک افتضاح بزرگ با دوجین بازیکن نامدار. کاظمی هم فردای ناکامی رسما به عنوان سرمربی راه آهن انتخاب شد.


2- پیش از آغاز فصل جدید لیگ یک حسن‌زاده‌ها پس از چند بار تلاش برای خرید امتیاز لیگ یک، در نهایت با تلاش‌های یکی از اعضای مهم سازمان لیگ و فدراسیون، امتیاز بهمن شیراز را می‌خرند. تیمی که سال گذشته با کمترین بودجه ممکن از گروه خونه به خونه به لیگ یک صعود کرد. خونه به خونه با وجود فرصت کم به سرعت خود را آماده حضور در لیگ یک می‌کند. آنها با انتخاب اکبر میثاقیان و خرید بازیکنان سرشناس از همان ابتدای لیگ خود را به عنوان یکی از مدعیان صعود مطرح می‌کنند. اما داستان سال قبل دوباره تکرار می‌شود. از اواخر نیم فصل اختلافات بین میثاقیان و حسن‌زاده‌ها رسانه‌ای می‌شود. ابتدا اکبر محمدی به عنوان مدیر فنی و به بهانه کمک به میثاقیان به این تیم اضافه می‌شود اما خیلی زود با پیشنهاد پاس مسیرش را عوض می‌کند. سپس ولادیمیر پتروویچ به عنوان مدیرفنی به بابل می‌آید و حتی مراسم معارفه هم برگزار می‌شود اما او هم خیلی زود منصرف می‌شود. در تمام این مدت میثاقیان تیمش را در بین تیم‌های مدعی حفظ می‌کند. اما تنها یک تساوی پایان کار او در بابل را رقم می‌زند. اکبر میثاقیان  در حالی اخراج می‌شود که تیمش در رده دوم جدول قرار دارد. حسن‌زاده‌ها دومین اخراج عجیب فوتبال ایران را هم به نام خود ثبت می‌کنند تا حالا پس از اولین شکست بدون میثاقیان از ماگات و رایکارد به حمید درخشان برسند. مربی که در چند سال اخیر هیچ نقطه روشنی در کارنامه‌اش وجود ندارد. آنچه مشخص است راهی که مالکان خونه به خونه در چند سال حضورشان در فوتبال در پیش گرفتند نشان می‌دهد مقصدی که به آن می‌رسند قابل پیش‌بینی‌تر از تیم‌هایی مانند آستیل آذین و... است حتی اگر با صعود به لیگ برتر همراه باشد.
 
 
کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-23 17:21:05
نظر دهید

۶ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۷:۰۲
فقط امیدوارم حداقل سوم بشه و صعود کنه/شانس آوردیم اختلاف امتیاز با مس زیاده و صعود ما احتمالیه
-
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
تیم گرفتن درخشان .استیلی.تارتار وجود دلال رو ب راحتی ثابت میکنن و احتیاج ب تحقیق مجلس نیست
مافیای پرسپولیس
پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
علی کریمی اسطوره خونه به خونه خخخخخ
قدیمی
پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۱۰
کار خونخ تمومه، یاد حرف عابدینی افتادم که بعدا ثابت شد : خداکنه پای دلالا به اونجا باز نشه....
-
پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۳:۳۰
بهزوان واسه بابل تیم خرید.
-
پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
رفت واسه لیگ دو
چه پیشرفتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر