فهرست
رینا: ناپولی می تواند به رم برسد
رینا: ناپولی می تواند به رم برسد

رینا: ناپولی می تواند به رم برسد

آی اسپورت- پپه رینا دروازه بان تیم ناپولی اعتقاد دارد تیمش می تواند جای رم را در رده ی دوم سری آ بگیرد. ناپولی در حال حاضر با نه امتیاز کمتر نسبت به رم در رده ی سوم قرار دارد. آن ها همچنین 17 امتیاز از یوونتوس صدر نشین عقب هستند.

رینا مصمم است تیمش می تواند به رم برسد. او به رادیو کیس کیس گفت:«ما تا آخر به تلاشمان ادامه می دهیم. ما از نظر ریاضی برای گرفتن رم شانس داریم و شانسمان را امتحان خواهیم کرد. تفاوت بین بازی های بد و خوب ما باید کاهش پیدا کند برای رسیدن به رم و یوونتوس باید نمایش های ضعیفمان را محدود کنیم. اما همچنین باید بگویم دلیل اینکه ما در رقابت با رم و یوونتوس عقب افتاده ایم نمایش های ضعیف ما نبوده، بلکه آن ها خیلی خوب کار کرده اند. من به خاطر این عملکرد به آن ها تبریک می گویم.»

 او در مورد آینده اش در این تیم ایتالیایی گفت:«فصلی که تاکنون پشت سر گذاشته ایم، فصل خوبی بوده است. ما خوب کار کرده ایم و در فینال کوپا ایتالیا هستیم و در رقابت های اروپایی هم خوب کار کرده ایم. من نیاز دارم در پایان فصل به لیورپول بازگردم و ببینم چه اتفاقی می افتد. من باید تا پایان ماه می بهترین نمایش هایم را برای ناپولی انجام دهم. من از بودن در اینجا خوشحالم. هواداران عالی هستند و اینجا مرا به یاد اسپانیا می اندازد. اینجا بودن عالی است ولی تصمیم نهایی را باید لیورپول بگیرد.»

     
آی اسپورت
2014-04-03 20:38:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر