فهرست
حمایت تمام قد ژابی آلونسو از پپه در جریان لگد بوسکتس
حمایت تمام قد ژابی آلونسو از پپه در جریان لگد بوسکتس

حمایت تمام قد ژابی آلونسو از پپه در جریان لگد بوسکتس

آی اسپورت- ژابی آلونسو هافبک رئال اعتقاد می گوید تمام تیمش در قضیه ی لگد بوسکتس روی صورت پپه از پپه حمایت می کنند.

بوسکتس در جریان دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در رقابت های لالیگا با کفش روی صورت پپه رفته بود که البته پس از بازی گفت پایش هیچ تماسی با صورت پپه نداشته است. پپه پس از این اتفاق بوسکتس را دروغگو خوانده بود.

ژابی آلونسو در مصاحبه ی مطبوعاتی اش به حمایت از پپه پرداخته است:«پپه نظراتش را گفته است و ما کاملا از او حمایت می کنیم. اگر پپه در سمت دیگر بود، در مورد این برخورد بیشتر صحبت می شد. او بازیکنی کلیدی برای تی ماست.»

آلونسو در جریان برد 0-3 تیمش برابر دورتموند نود دقیقه در ترکیب رئال بازی کرد و اعتقاد دارد رئال می تواند دهمین جام اروپاییشان را این فصل کسب کند.

«ما از نتیجه راضی هستیم. البته هنوز نود دقیقه باقی مانده است. ما خوشحالیم اما هنوز خیالمان راحت نشده است. لیگ قهرمانان به ما نزدیک است و البته از قهرمانی قبلیمان سال های زیادی نگذشته است. ما باید برای آن بجنگیم.»

این هافبک 32 ساله در مورد رقابت تیمش با اتلتیکو در صدر جدول گفت:«ما باید در لیگ بهتر کار کنیم. صحبت از مقایسه نیست ما بازیکنان مهمی روی نیمکت داریم.»

او در مورد بازی تیمش با سوسیه داد در روز شنبه گفت: «آنوئتا همیشه جای سختی برای بازی کردن است. مردم در آنجا از تیم شهرشان حمایت می کنندو بازی سختی در پیش داریم که باید در آن پیروز شویم.»

     
آی اسپورت
2014-04-03 21:01:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر