فهرست

جزئیات اردوی پرسپولیس در عمان: سفر وی آی پی

آی اسپورت - کاروان تیم پرسپولیس که قرار بود پنج بامداد  امروز عازم مسقط شوند در پی تغییر زمان پرواز و سفر به عمان با پروازی دیگر ساعت شش عصر پنج شنبه ایران را ترک کرده و در فرودگاه مسقط مورد استقبال نماینده سفارت ایران و مسولان باشگاه العروبا و همچنین برخی از مسولان فوتبال این کشور قرار خواهند گرفت.
سرخپوشان بر اساس برنامه ریزی های انجام شده پس از خروج از فرودگاه مسقط با اتوبوس وی ای پی راهی شهر صور می شوند.مسیر و جاده مسقط-صور مسیری توریستی است که با اتوبوس یکساعت طول می کشد.کاروان پرسپولیس پس از ان در هتل اسکان یافته و روز جمعه تمرینات خود را اغاز خواهند کرد.
برانکو به احتمال فراوان در اردوی عمان روزی دوجلسه تمرین در نظر خواهد گرفت و به همین دلیل این تیم پرطرفدار روز جمعه دو جلسه تمرین کرده و صبح شنبه نیز تمرین سبکی خواهند داشت و عصر شنبه ساعت شش به وقت ایران با تیم العروبا صدرنشین لیگ عمان بازی خواهند کرد.یا این اوصاف سرخ ها سه جلسه در شهر صور تمرین کرده و یک بازی تدارکاتی هم خواهند داشت.
سرخ ها طبق هماهنکی های انجام شده پس از بازی در هتل محل اقامت خود استراحت کرده و صبح شنبه با اتوبوس به مسقط بازمیگردند.
تمرینات پرسپولیس در مسقط با رایزنی سفارت و باشگاه پرسپولیس و همچنین همکاری فدراسیون فوتبال عمان در ورزشگاه سلطان قابوس که ورزشگاه ملی عمان محسوب می شود برگزار خواهد شد و محل اسکان سرخ ها در مسقط هم هتلی پنج ستاره خواهد بود.با این اوصاف پرسپولیس در مسقط اردویی با امکانات و شرایط وی ای پی خواهد داشت.
طاهری نیز امیدواراست این اردو مورد پسند برانکو و اعصای تیم بوده و مشکلی بوجود نیاید.پرسپولیسی ها پس از تمرینات در مسقط عصر چهارشنبه راهی تهران می شود


منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2016-03-24 08:47:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر