فهرست
نگاهی به بازی آزار در دیدار دیشب چلسی / بهترین بازیکن میدان با 100 درصد پاس سالم
نگاهی به بازی آزار در دیدار دیشب چلسی / بهترین بازیکن میدان با 100 درصد پاس سالم

نگاهی به بازی آزار در دیدار دیشب چلسی / بهترین بازیکن میدان با 100 درصد پاس سالم

آی اسپورت- گل خاویر پاستوره در واپسین دقایق بازی چلسی را با باخت 1-3 روانه ی لندن کرد. حالا شاگردان مورینیو باید در دیدار برگشت تمام تلاششان را در لندن انجام دهند تا بتوانند حضور در نیمه نهایی را تجربه کنند.

چلسی در نیمه ی اول توانست با 51 درصد مالکیت توپ ار این نظر تیم برتر میدان باشد. در نیمه ی دوم پیشرفت شاگردان بلان در زمینه ی مالکیت توپ عالی بود و آن ها توانستند 61 درصد زمان بازی صاحب توپ باشند. آن ها از گوشه های زمین چلسی به بازی سرعت می دادند توانستند در این نیمه دو گل به ثمر برساند. در این میان عملکرد بازیکنان چلسی خیلی عالی نبود اما جالب است نگاهی بیندازیم به بازی خوب ادن آزار هافبک تیم چلسی.

آزار در این مسابقه به انتخاب سایت اسکواکا بهترین بازیکن میدان بود. در این دیدار ضعف چلسی در بخش تهاجمی به شدت مشهود بود و اگر شاگردان مورینیو می توانستند تمام کنندگی یک مهاجم طراز اول را به جمع خود اضافه کنند شاید نتیجه ی دیگری رقم می خورد. آزار در این مسابقه از بازیکنان آرام چلسی بود اما نمایشی چشمگیر از خود نشان داد. او پس از اینکه اسکار توسط تیاگو سیلوا سرنگون شد پنالتی تیم چلسی را به گل تبدیل کرد. او از بین 24 پاسی که در این مسابقه با تکمیل 21 پاس (88 درصد) در حملات چلسی تاثیر گذار بود. او توانست در این مسابقه با آمار موفقیت 100 درصدی در دریبل از موفق ترین و تاثیر گذارترین بازیکان چلسی باشد. باید دید آیا او می تواند در دیدار برگشت برابر پاریس در لندن نمایش خیره کننده اش را تکرار کند؟

     
آی اسپورت
2014-04-03 22:02:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر