فهرست
اتفاق روز: دینامو زاگرب ستاره‌اش را در خانه حریف جا گذاشت
اتفاق روز: دینامو زاگرب ستاره‌اش را در خانه حریف جا گذاشت

اتفاق روز: دینامو زاگرب ستاره‌اش را در خانه حریف جا گذاشت

آی اسپورت - باشگاه دینامو زاگرب کرواسی نشان داد که آنقدرها هم حواسش به آنته کوریچ، پدیده ۱۸ ساله‌ این باشگاه که نامش در فهرست خرید چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته، نیست. دیناموزاگرب در هفته جاری در لیگ دسته اول فوتبال کرواسی میهمان هایدوک اشپلیت بود و پس از این بازی مأموران آژانس مبارزه با دوپینگ کرواسی به صورت تصادفی کوریچ را برای تست دوپینگ انتخاب کردند.
از آنجایی که سابقه دیناموزاگرب در دوپینگ چندان جالب نیست و اخیراً هم تیم جوانان این باشگاه به خاطر دوپینگی بودن آریان آدمی، از رقابت‌های لیگ قهرمانان جوانان اروپا اخراج شد، این تیم بیش از پیش زیر ذره‌بین سازمان مبارزه با دوپینگ کرواسی قرار دارد و این بار هم نوبت کوریچ بود که تست بدهد. نکته جالب در مورد این اتفاق آن بود که دینامو زاگربی‌ها منتظر نماندند که تست دوپینگ از پدیده ۱۸ ساله‌شان گرفته شود و اعضای این تیم بازیکن پرطرفدار خود را در خانه هایدوک اسپلیت رها کردند و با اتوبوس به زمین تمرینی‌شان برگشتند.
در واقع مسئولان کادر فنی و تدارکات باشگاه دینامو زاگرب آنقدر تحت‌تأثیر شکست‌شان برابر هایدوک قرار گرفته بودند که متوجه نبودن کوریچ نشدند. کوریچ که پس از انجام تست دوپینگش متوجه جا ماندن از اتوبوس تیم شد، با زوران مامیچ، سرمربی تیم تماس گرفت و به این ترتیب خودرویی برای برگرداندن کوریچ به اشتادیون پولیود فرستاده شد. مسئولان باشگاه دینامو زاگرب برای توجیه جا گذاشتن پدیده‌شان در خانه حریف ادعا جالبی انجام داده و گفته‌اند که پلیس به راننده اتوبوس‌شان دستور داده است که محل را ترک کند.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-03-24 10:15:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر