فهرست
گزارش روز: سقوط نیمکت‌های لرزان لیگ
گزارش روز: سقوط نیمکت‌های لرزان لیگ

گزارش روز: سقوط نیمکت‌های لرزان لیگ

آی‌اسپورت- مهاجری، قلعه‌نویی، مرزبان و تارتار چهار سرمربی بودند که در ابتدای فصل از تیم‌های فصل قبل‌شان جدا شدند. خطیبی، مظلومی، مهاجری و دایی جانشین‌های این چهار مربی بودند.

در هفته هفتم حمید استیلی ملوان را تحویل گرفت. تیمی که امیر قلعه‌نویی ساخته بود ولی خودش دو هفته هم دوام نیاورد. استیلی هدایت تیمی را به عهده گرفت که در رتبه ششم جدول حضور داشت. استیلی تیم را به رتبه دوازده رساند و تحویل محمد احمدزاده داد. شش رتبه سقوط با استیلی.
 
رسول خطیبی چهار هفته سرمربی هدایت تیم تازه لیگ برتری شده سیاه جامگان را برعهده داشت که این تیم در پایان هفته چهارم در رده یکی مانده به آخر قرار داشت. سپس چهار هفته نوبت به سعید رمضانی رسید که سرمربیگری سیاه جامگان را تجربه کند. رمضانی دو رتبه با این تیم صعود کرد و تیم را به فرهاد کاظمی تحویل داد. حالا سیاه جامگان در پایان هفته بیست‌وسوم با کاظمی هم افت کرد و به رتبه چهاردهم رسید.
 
راه‌آهن با فرهاد کاظمی در رده سیزدهم قرار داشت که این سرمربی از کار برکنار شد. با حضور مهدی تارتار روی نیمکت این تیم رکوردهای عجیبِ راه‌آهن هم شروع شد و تا زمانی که این تیم به رتبه یکی مانده به آخر لیگ رسید هم ادامه داشت. حالا در حالی هدایت راه‌آهن به سرمربی جدید واگذار شده که از نظر نتیجه‌گیری فقط استقلال اهواز بدتر از این تیم است.
 
رفت و آمدهای سیاوش بختیاری‌زاده هم تاثیری در روند قعرنشینی استقلال اهواز نداشت.
 
حسین فرکی سپاهان را در رده ششم تحویل داد و حالا استیماچ به رتبه یازدهم رسانده.

تراکتورِ قلعه‌نویی روند رو به رشدی داشته. تیمی که با تونی در رتبه نهم حضور داشت حالا پنجمین تیم لیگ است.
 
 
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-24 14:24:14
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
این هفته با توقف ماشین یا فجر و برد خونه به خونه میریم واسه لیگ برتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر