فهرست
پیش بازی بارسلونا-لگانس؛ بارسا پس از تحقیر
پیش بازی بارسلونا-لگانس؛ بارسا پس از تحقیر

پیش بازی بارسلونا-لگانس؛ بارسا پس از تحقیر

آی اسپورت - دو تیم بارسلونا و لگانس در هفته بیست و سوم لالیگا یکشنبه ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسلونا در حالی پا به چمن نیوکمپ خواهد گذاشت که هفته گذشته شرایط عجیبی را پشت سر گذاشته است، بارسا ابتدای هفته با نتیجه پر گل ۶-۰ از سد آلاوز گذشت اما الکس ویدال را در دقایق پایانی این دیدار از دست داد تا این بازیکن ۵ ماه خانه نشین شود. رویای بارسلونا سه شنبه شب به کابوس تبدیل شد و این تیم مقابل پاری‌سن ژرمن شکست سنگینی را متحمل شد تا حاشیه فراوانی اطراف نیوکمپ ایجاد شود. در حالیکه هنوز ۱۶ هفته از مسابقات لالیگا باقی مانده است بارسا با دو بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید، یک امتیاز از این تیم کمتر دارد و در پی لغزش این تیم خواهد بود تا بتواند اختلاف امتیازاتش را با این تیم کاهش دهد.

حاشیه‌های فراوان اطراف نیوکمپ و همچنین آینده لوییز انریکه شرایط این تیم را عجیب‌تر از همیشه کرده است، لوچو برای این دیدار ماسکرانو و ویدال را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت اما حضور توران در این دیدار محتمل خواهد بود، سرجیو بوسکتس که در دیدار این تیم مقابل آلاوز پنجمین کارت زرد خود را دریافت کرده بود نیز در این دیدار محروم خواهد بود تا شرایط لوچو سخت‌تر از قبل باشد.

در سوی مقابل لگانس که هفته گذشته مقابل تیم ده نفره و انتهای جدولی خیخون در خانه خودی شکست خورد برای مقابله با بارسلونای عصبانی کار سختی در پیش خواهد داشت. با این حال این تیم که تا به اینجای رقابت‌های لالیگا تنها ۱۸ امتیاز کسب کرده است در رتبه هفدهم جدول این رقابت‌ها قرار دارد تا احتمال سقوط این تیم به رقابت‌های سگوندا دیویژن وجود داشته باشد. لگانس در این دیدار ایبانیز، سرانتس، کونه و تیمور را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و همچنین روبن پرز، بازیکن نام آشنای این تیم نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. تنها دیدار رو در رو و رسمی دو تیم که در نیم فصل نخست مسابقات فصل جاری برگزار شده است با حساب ۵-۱ به سود بارسلونا به پایان رسید.

آمار مرتبط با این دیدار:

بارسلونا در ۱۵ دیدار پایانی خود در لالیگا شکست نخورده است.

بارسلونا در ۳ دیدار آخر خانگی خود در رقابت‌های لالیگا حداقل ۳ گل به ثمر رسانده است.

بارسا در ۷ دیدار آخر خانگی خود در لالیگا ۵ کلین شیت به ثبت رسانده است.

لگانس در ۵ دیدار از ۷ دیدار آخر خارج از خانه خود موفق به گلزنی نشده است. این تیم همچنین در ۶ دیدار از ۷ دیدار آخر خارج از خانه خود حداقل دو بار دروازه‌اش باز شده است.

لگانس همچنین در ۱۰ دیدار پایانی خود به پیروزی نرسیده است.

لگانس برای نخستین بار در نیوکمپ به میدان خواهد رفت، تنها دو تیم مالاگا و ویارئال موفق شده‌اند نخستین دیدار خود در نیوکمپ را با پیروزی پشت سر بگذارند.

مسی در رقابت‌های لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ مقابل ۳۵ تیم به میدان رفته است که تنها مقابل خرز و هرکولس موفق به گلزنی در ورزشگاه خانگی نشده است.

مسی در ۱۶ دیدار آخر لالیگایی خود ۱۵ بار گلزنی کرده است.

بارسلونا در فصل جاری لالیگا، در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم با ۱۵ بار گلزنی بیشتر از هر تیم دیگری در این دقایق گلزنی کرده است و لگانس با ۱۰ گل خورده در این دقایق بدترین آمار را دارد.

ترکیب احتمالی دو تیم:

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بینی نتیجه بازی:

پیش بینی نتیجه بازی
پیش بینی نتیجه بازی

 

90tv

     
آی اسپورت
2017-02-19 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر