فهرست
ادعای عجیب کفاشیان: سازندگی برای فردا
ادعای عجیب کفاشیان: سازندگی برای فردا

ادعای عجیب کفاشیان: سازندگی برای فردا

آی اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد، سازندگی امروز تیم ملی برای آینده فوتبال ایران است. علی کفاشیان پس از برد ۴ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل هند اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما انتظار کسب این نتیجه خوب را داشتیم. صحبت های کفاشیان با تسنیم را می خوانید.سازندگی امروز برای آینده فوتبال ایران استوی افزود: امروز نفرات جوان به میدان رفتند و نفرات اصلی نیز استراحت کردند تا برای دیدار با عمان آماده شوند. همین که نفرات جوان به میدان رفتند، باعث می‌شود که آنها شخصیت و اعتمادبه‌نفس پیدا کنند و این سازندگی برای آینده فوتبال ایران است.


از تماشاگران تشکر می‌کنمرئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: از تماشاگران تشکر می‌کنم که امروز به ورزشگاه آمدند و از تیم ملی حمایت کردند.


کمبود بودجه باعث شد خیلی کم پاداش بدهیمکفاشیان در خصوص پاداش برای بازیکنان تیم ملی گفت: با توجه به کمبود بودجه‌ای که داشتیم، این اتفاق خیلی کم افتاده است. با این وجود سعی می‌کنیم این هفته به اعضای تیم بعضی از پاداش‌ها را بدهیم. ما روندی برای پرداخت پاداش‌ها تا بازی با عمان داریم و پس از قرعه‌کشی مرحله بعدی نیز درباره نحوه پاداش دادن تصمیم‌گیری می‌کنیم.


یکی از سیاست‌های ما کسب میزبانی مسابقات بین‌المللی استوی درباره مصاحبه نوروزی محمد خاکپور با رادیو و انتقاداتش از فدراسیون فوتبال گفت: یکی از سیاست‌های ما کسب میزبانی مسابقات بین‌المللی در رده‌های مختلف است. این کارها برای رشد فوتبال است. ما برای کسب میزبانی‌ها هزینه‌هایی می‌کنیم که البته این مسائل ربطی به کسب رأی کشورهای دیگر ندارد.


وظیفه ما بود که بیشترین امکانات را برای تیم امید فراهم کنیمرئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: وظیفه ما بود که بیشترین امکانات را برای تیم امید فراهم کنیم. همان‌طور که می‌بینید، حاصل تلاش تیم امید امروز در تیم ملی بزرگسالان بازی کردند و همین مسئله نیز برای تیم جوانان وجود دارد که پشتوانه تیم ملی خواهند بود.کدخبر: 9407
 
     
آی اسپورت
2016-03-24 21:48:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر