فهرست

معترض روز: ناراحتی مظلومی از سفر به سوئد

آی اسپورت - استقلالی ها که از 6 ماه پیش برای بازی با هاماربی سوئد قرارداد امضاء کرده بودند و مظلومی هم در آن زمان برای این سفر اعلام آمادگی کرده بود ، با نزدیک شدن به زمان سفر هر بار بهانه ای برای نرفتن تراشید اما قرارداد سفت و سختی که طرف سوئدی بسته بود به استقلالی ها اجازه لغو سفر را نداد .
مظلومی که سرانجام با تیمش به این سفر رفت ،قبل از بازی با تیم هاماربی هم در گفت و گو با سایت باشگاه همچنان کلی گلایه و بهانه برای این بازی داشت. او ابتدا از چندشقه بودن تیمش گفت:«برای این سفر بازیکنانی چون رحمتی و برهانی را به همراه نیاوردیم. جابر انصاری مصدوم بود. دفاع وسط نداریم و امید ابراهیمی هم که در تیم ملی است. تازه مگویان هم که با تیم ملی ارمنستان رفته است. من نمی دانستم اما بازی اینجا روی چمن مصنوعی است و می ترسم که بچه ها مصدوم شوند و برای همین تصمیم گرفتم خسرو را که هنوز آماده نیست برای دقایقی کوتاه به زمین بفرستم. باید سعی کنیم مصدوم ندهیم. ولی به هر حال فوتبال است دیگر . با تیمی اروپایی بازی می کنیم و نیامدیم تفریح.»
او درباره شریط اردوی سوئد هم گفت:«من راضی نیستم.هتل مان که خوب نیست. البته هتل اولیه خوب بوده اما این هتل خیلی خوب نیست. از شرایط تغذیه بچه ها هم راضی نیستم.اینجا هم سرد است و دیروز که برف می آمد.  ما اگر به این سفر آمدیم قطعا برای هواداران ایرانی مان بوده. شنیدم هواداران مان از کشورهای اطراف بلیت خریدند و برنامه ریزی کردند و آمدند. ایرانی های خارج از کشور رنگ برای شانخیلی فرق ندارد و استقلال را در این بازی مثل تیم ملی تشویق می کنند. ایران بیش از 5هزار ایرانی دارد و همین حالا هم در هتل تیم را تنهانمی گذارند. به هر صورت تلاش می کنیم در بازی با هاماربی شرمنده مردم خوب مان نشویم.»
استقلال در صورت کنسل کردن این سفر تا 300 هزار یورو باید با باشگاه سوئدی غرامت می داد.منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-25 09:04:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر