فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس: اولین تمرین در عمان
گزارش تمرین پرسپولیس: اولین تمرین در عمان

گزارش تمرین پرسپولیس: اولین تمرین در عمان

آی اسپورت- کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که عصر روز گذشته برای برپایی اردوی آماده سازی یک هفته‌ای راهی کشور عمان شدند. پس از مسافتی طولانی بامداد امروز به هتل محل اقامت خود رسیدند.

در حالی که بیش از این گفته می‌شد مسیر شهر مسقط پایتخت عمان تا شهر صور که محل اقامت پرسپولیسی‌هاست حدودا یک ساعت با اتوبوس راه است اما پرسپولیسی‌ها حدود 3 ساعت این راه را طی کردند که این مسئله باعث خستگی بازیکنان پرسپولیس شده بود چرا که برای خروج از فرودگاه هم مسئولان فرودگاه عمان نتوانستند به سرعت کارهای خروج پرسپولیسی‌ها را انجام دهند و بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه هم معطل شدند و این مسائل دست به دست هم داد تا بازیکنان پرسپولیس حوالی ساعت دو صبح به وقت تهران به هتل صورپلازا محل اقامت خود برسند.

* برانکو ایوانکویچ و دستیارانش هم در کرواسی مستقیما به عمان رفته بودند بامداد امروز به اعضای تیم پرسپولیس در هتل محل اقامت خود رسیدند تا جمع پرسپولیسی‌ها تکمیل شود.

* به دلیل دیر رسیدن پرسپولیسی‌ها به هتل و با اعلام برانکو تمرین نوبت صبح امروز پرسپولیس لغو شد و سرخپوشان امروز فقط در نوبت عصر تمرین خواهند داشت.

* مهرداد کفشگری که به دلیل صادر نشدن ویزایش نتوانسته همراه پرسپولیس به عمان برود هنوز وضعیتش برای حضور در این اردو مشخص نیست چرا که در کشور عمان امروز و فردا تعطیل است و تا زمانی که ویزای او صادر نشود این بازیکن نمی‌تواند به پرسپولیس ملحق شود.

* قرار است پیش از ظهر امروز برانکو در جلسه‌ای با بازیکنان برنامه تمرینی سرخپوشان را تا پایان اردو به آن‌ها اعلام کند.


فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-03-25 13:24:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر