فهرست
لیست سیاه یا لیست انتظار کی‌روش؟ / عمان آخرین شانس اخباری
لیست سیاه یا لیست انتظار کی‌روش؟ / عمان آخرین شانس اخباری

لیست سیاه یا لیست انتظار کی‌روش؟ / عمان آخرین شانس اخباری

آی اسپورت - علیرضا حقیقی، علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری، دروازه‌بان‌های ثابت لیست کی‌روش در ماه‌های اخیر بوده‌اند. حقیقی به عنوان دروازه‌بان اصلی در بیشتر بازی‌ها به میدان رفته و در بازی‌هایی که کی‌روش به او استراحت داده، بیرانوند درون دروازه قرار گرفته و اخباری هنوز یک بازی هم فرصت بازی پیدا نکرده است.

استراحت دادن به حقیقی در دو بازی آخر تیم ملی، شانس اخباری را برای بازی مقابل هند یا عمان افزایش داد. کی‌روش در تصمیمی غیر منتظره، بازی با هند رشید مظاهری که به عنوان دروازه‌بان سوم به تیم ملی دعوت شده را درون دروازه قرار داد و از اخباری استفاده نکرد. موضوعی که شایعه عدم علاقه سرمربی تیم ملی به اخباری را تقویت کرده است.

تیم ملی در آخرین بازی دور اول انتخابی جام جهانی، سه‌شنبه میزبان عمان خواهد بود. صعود ایران از همین حالا تقریبا قطعی شده و کی‌روش می‌تواند در این بازی، برای اولین بار از اخباری به عنوان دروازه‌بان اصلی استفاده کند. شاید دلیل استفاده از مظاهری در بازی با هند هم، نگه داشتن اخباری برای بازی سخت‌تر با عمان باشد. اگر سه‌شنبه هم اخباری از روی نیمکت بازی تیم ملی را دنبال کند، آخرین شانسش برای انجام یک بازی رسمی در ترکیب تیم ملی را از دست خواهد داد. در ماه‌های اخیر بجز حقیقی و بیرانوند، دروازه‌بان‌هایی مثل سوشا و مظاهری و فروزان هم برای تیم ملی بازی کرده‌اند اما هنوز کی‌روش یک دقیقه هم دروازه‌بان اصلی تیم امید را در ترکیب تیمش به میدان نفرستاده است.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-25 15:17:36
نظر دهید

۲ نظر
محمد
جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
مظاهری خیلی بهتر از اخباریه
-
جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
جو نده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر