فهرست
بازی انتحاری عمان مقابل ایران: آزمون سخت در مرحله آخر
بازی انتحاری عمان مقابل ایران: آزمون سخت در مرحله آخر

بازی انتحاری عمان مقابل ایران: آزمون سخت در مرحله آخر

آی اسپورت - بازی سه شنبه ایران با عمان در ورزشگاه آزادی، شاید تبدیل به سخت‌ترین بازی ایران در دور اول انتخابی جام جهانی بشود. تیم کی‌روش با کسب 17 امتیاز و تفاضل عالی 21+ تقریبا صعودش به دور بعد را قطعی کرده و فقط یک اتفاق خاص می‌تواند مانع صعود ملی‌پوشان ایران شود، اما در طرف مقابل عمان برای صعود محکوم به گرفتن هر سه امتیاز بازی با ایران است.

در این دور از مسابقات انتخابی جام جهانی، 8 تیم اول هر گروه به همراه 4 تیم از بهترین تیم‌های دوم گروه‌ها به دور نهایی انتخابی جام جهانی می‌رسند. با توجه به اینکه بعضی گروه‌ها 4 تیمه و بعضی دیگر 5 تیمه هستند، برای بررسی عملکرد تیم‌های دوم هر گروه، نتایج آن‌ها مقابل تیم پنجم یعنی ضعیف‌ترین تیم گروه حذف خواهد شد. عمان با حذف دو پیروزی مقابل هند، 8 امتیاز از 5 بازی دیگرش گرفته و یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های دوم در بین تمام گروه‌هاست. حتی مساوی مقابل ایران هم آن‌ها را به جمع 4 تیم برتر نمی‌رساند و آن‌ها برای صعود از این مرحله نیاز به هر سه امتیاز بازی خارج از خانه با ایران دارند.

با توجه به وضعیت خوب ایران در جدول گروه و تفاضل گل مناسب، احتمالا کی‌روش سه‌شنبه به بسیاری از بازیکنان اصلی استراحت خواهد داد و بازی مقابل عمان با انگیزه و انتحاری، آزمون خوبی برای بازیکنان جوان تیم ملی خواهد بود. به خصوص برای بیرانوند یا اخباری، که مثل مظاهری که بازی کم دردسر و بدون ضربه خطرناک به سمت دروازه را تجربه نخواهند کرد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-25 17:52:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر