فهرست
احتمال جدایی ترشتگن از بارسا؛ 25 بازی برای من کم است
احتمال جدایی ترشتگن از بارسا؛ 25 بازی برای من کم است

احتمال جدایی ترشتگن از بارسا؛ 25 بازی برای من کم است

آی اسپورت - یکی از بازیکنانی که احتمال جدایی او از بارسلونا در تابستان زیاد است ترشتگن سنگربان آلمانی این تیم است.  بارسلونا بعد از جدایی ویکتور والدس با دو دروازبان آماده و خوب قرارداد امضا کرد. سران آبی اناری ها ترشتگن جوان را به همراه کلودیو براوو باتجربه جذب کردند تا مشکلات خط دروازه خود را بر طرف کنند.  لوئیس انریکه در رقابت های لیگا به براوو و در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا به ترشتگن بازی می دهد که این باعث ناراحتی و اعتراض هر دو دروازه بان شده است.   
سنگربان آلمانی بارسلونا از شرایط خود در این تیم راضی نیست و به نظر می رسد که دوست دارد آبی اناری ها را ترک کند. او گفت: اگر شرایط تغییر نکند احتمال جدایی وجود دارد. من دوست دارم فرصت بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی داشته باشم و این کاملا روشن است.  من در طول یک فصل تنها 25 بازی به میدان می روم و این برای دروازه بانی مانند من کافی نیست. هنوز بسیار زود است که درباره آینده ام سخن به میان آورم اما باید تاکید کنم که دوست دارم در بارسلونا فرصت بیشتری برای بازی کردن در ترکیب اصلی داشته باشم. دو بازی بسیار حساس پیش رو داریم. ابتدا باید در ال کلاسیکو به میدان رویم و بعد از آن در لیگ قهرمانان اروپا با اتلتیکو مادرید بازی داریم. در تابستان بیشتر درباره آینده فکر خواهم کرد.
سنگربان آلمانی بارسلونا مشتریان زیادی دارد. لیورپول با هدایت یورگن کلوپ از جدی ترین مشتریان ترشتگن است و احتمال یوستن این سنگربان جوان به قرمز پوشان آنفیلد در تابستان زیاد است.  نکته جالبی که وجود دارد این است که کلودیو براوو دیگر سنگربان بارسلونا هم از شرایط خود در این تیم راضی نیست و تاکید کرده است که دوست دارد در لیگ قهرمانان اروپا هم به میدان رود. با این حال او تاکید کرده است که دوست دارد در بارسلونا بازی بماند و حال باید دید که سران این تیم اسپانیایی چگونه با این مشکل خود برخورد خواهند کرد.  

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-26 10:12:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر