فهرست
بارتومئو : بارسا قربانی یک بی عدالتی بزرگ شده است
بارتومئو : بارسا قربانی یک بی عدالتی بزرگ شده است

بارتومئو : بارسا قربانی یک بی عدالتی بزرگ شده است

آی اسپورت- رئیس کنونی باشگاه بارسلونا تاکید کرد این باشگاه برای اثبات بی گناهیش در برابر فیفا خواهد جنگید. او مثل خاویر فائوس نایب رئیس اقتصادی باشگاه روی اینکه بارسا هیچ عمل خلافی مرتکب نشده، پافشاری کرد. او در کنفرانس خبری گفت: «ما عصبانی و شگفت زده هستیم. ما قربانی یک بی عدالتی بزرگ هستیم و از تمام اعضای باشگاه می خواهیم ما را در این جنگ حمایت کنند چرا که کار اشتباهی انجام نداده ایم.»

«ما در فرصت ده روزه ی اعتراض به این رای اعتراض خواهیم کرد. اگر پذیرفته نشود به دادگاه داوری ورزشی (TAS) اعتراض می کنیم.»

«در بارسا ما لاماسیا را داریم. ما باشگاهی هستیم که به دنبال بهترین بودن است و فیفا می داند که ما درست عمل کرده ایم. آن ها مدلی را متهم می کنند که 35 سال قدمت دارد.»

بارتومئو رئال را در این قضیه متهم نکرد اما توضیح داد افرادی قصد ضربه زدن به بارسا را دارند.

«ما کار نادرستی انجام نداده ایم. ما فقط می خواهیم بهترین باشگاه دنیا را بسازیم. ما احساس می کنیم افرادی می خواهند به بارسا حمله کنند و در این مورد شواهدی هم داریم.»

«اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن است. افرادی سعی دارند این باشگاه را به زمین بزنند. ما بهترین باشگاه دنیا را داریم و عده ای از این موضوع خوشحال نیستند و قصد دارند چهره ی ما را تخریب کنند. وقتی حقایق اثبات شدند ما نام آن ها را افشا می کنیم.»

این مدیر 51 ساله گفت لاماسیا باید از بعضی قوانین فیفا مستثنی باشد و آشکار کرد، ساندرو روسل نیز چنین درخواستی را از فیفا کرده بود.

«او از فیفا شرایط خاصی درخواست کرده بود. فیفا همیشه ما را تحسین کرده و عجیب است که هیچ استثنایی را قبول نمی کند. ما شیوه ی کارکردنمان در لاماسیا را تغییر نخواهیم داد.»

بارتومئو افزود برنامه های نقل و انتقالات باشگاه در حال حاضر دست نخورده باقی می ماند.

«ما تابستان امسال مثل همه ی سال های دیگر برنامه هایی داریم. ما مطمئنیم می توانیم این رای را به سود خودمان تغییر دهیم.»

وی همچنین پذیرفت مذاکرات بارسا با هلیلویچ و تراشتگن در حال حاضر معلق خواهد ماند.

او در اینباره گفت:«در حال حاضر این نقل و انتقالات متوقف شده اند. نمی دانم فصل آینده چه کسی دروازه بان ما خواهد بود.»

     
آی اسپورت
2014-04-04 03:03:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر