فهرست
فرهاد مجیدی و مسیری که محبوبیتش را دچار چالش می‌کند
فرهاد مجیدی و مسیری که محبوبیتش را دچار چالش می‌کند

فرهاد مجیدی و مسیری که محبوبیتش را دچار چالش می‌کند

آی اسپورت - فرهاد مجیدی در اولین تصویر سال نوی خود از حضور در کلاس مربیگری در اسپانیا خبر داد. این اما اولین بار نبود که فرهاد داشت کلاسی جدید را رو می کرد. او بارها در این مدت ، به دوره های مختلف آموزش مربیگری سرک کشیده و هر بار این رویا را در دل هواداران آبی دوست ایجاد کرده که او دارد می آید. این کلاس ها اما هنوز هیچ کدام شان به فرجامی مشخص نرسیدند. او دوره های مختلفی را تست می کند. از همایش های کوتاه چند روزه تا ثبت نام در عالی ترین دوره مربیگری بریتانیا اما هیچ کدام شان هنوز او را به مدرک مربیگری مشخصی نرسانده اند. آیا او می تواند مربی فردای استقلال باشد؟
او بی شک بیشترین هوادار را این روزها میان استقلالی ها دارد اما این همه هوادار قرار است او را مربی مقتدری برای آبی ها کند ؟ ابتدای فصل قبل بود که مشاورانش می گفتند فرهاد برنامه ای سه سال برای آغاز مربیگری دارد. حالا یکسال از آن 3 سال سپری شده و او همچنان تحولی ایجاد نکرده. در این یک سال جلسه ای نرفته ، دوره ای را به پایان نرسانده و کار مربیگری را استارت نزده است.
فرهاد با این پتانسیل هواداری شاید بیش از همه ، یک گیر با شخص خودش دارد. اینکه هنوز تصمیم نگرفته برای آینده فوتبالش می خواهد مدیر باشد ، مربی یا تنها یک هوادار . پرسشی که او را بین زندگی پر از آرامش و محبوبیت و رفاهش با چالش اسطوره بودن در تضاد قرار می دهد. مسیری که امروز می رود حتی اگر به نیمکت استقلال ختم شود هم برایش می تواند فاجعه آمیز باشد. البته مجیدی نشان داده این قدر هوش ذاتی اش بالاست که بدون مربیگری و بدون بودن در عرصه با 4 تا دانه عکس و 4 بار می آیم ، نمی آیم ، خودش را در اوج محبوبیت نگه دارد اما این هیجان تا چند سال اول برایش می ماند و بعد اسیر فراموشی می شود. فرهاد البته این را هم بهتر از همه می داند. باید دید او با این همه تیزهوشی ، آیا مسیری را می رود که او را محبوب ترین آبی نگه دارد؟ بخصوص حالا که تیم دارد کاپیتانی را تجربه می کند که به سرعت به سوی محبوبیتی بی نظیر پیش می رود؛مهدی رحمتی!

منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-26 10:59:33
نظر دهید

۳ نظر
ف
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۰
از سال 74.75 استقلالی هستم ولی ب نظر متعصب تر و بهتر از فرهادهم تو این سالها کم نداشتیم .فنی و تکنیکی خوب بود ولی ... . 2 بار تیم رو رها کرد و از حجازی گفت ولی با قلعه نوعی همراه شد اگر یار تعویضی نمیگذاشتش یقین ندارم علیه اونم حرف نمیزد. برای تیم زحمت کشید ولی بیشترمحبوبیتش ب خاطر کری خونیش هست.برای منه دهه شصتی بزرگتر و محبوبتر از فرهاد هم وجود داره.من محترمانه نظر شخصی رو گفتم دوستان همیشه در صحنه
سرور لنگ
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
نه نمی تواند تو می توانی سرمربی شوی . یه شرت ورزشی پیدا کن. نه اصلا شرت نمی خاد . تو خود آقای خاصی برو کلاس مربی گری پیش مورینیو
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
قیاس،قیاس مع الفارغ است اما هر چقدر مارادونا مربی موفقی بود این هم موفق میشه.شخصا رفیق نیمه راه بودنش را بیشتر به خاطر دارم..یکی از دلایل نتیجه 3بر2 کذایی، للاشی بازی محبوب دلها بود!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر