فهرست
ادعای روزنامه پیروزی: ستاره‌های پیراهن استقلال جعلی‌اند
ادعای روزنامه پیروزی: ستاره‌های پیراهن استقلال جعلی‌اند

ادعای روزنامه پیروزی: ستاره‌های پیراهن استقلال جعلی‌اند

آی اسپورت - روزنامه پیروزی در یادداشت ویژه نامه آخر سال این روزنامه از ستاره های روی پیراهن استقلال نوشته و آنها را هم جعلی خوانده است!
در این یادداشت می خوانید:
«پیشتر درباره جعلی بودن نماد چهار آبی ها نوشتیم و اینکه دو گل هادی نوروزی در دربی 72 سندی است برای اینکه بدانیم آنها هرگز چهار برد متوالی در دربی ها نداشته اند و حالا باید بگوییم که دو ستاره درج شده روی پیراهن استقلال هم کاملا جعلی است چرا که نه در اروپا و نه در آسیا هیچ یک از قهرمانان قاره به خاطر کسب این جام ها ستاره ای روی پیراهن درج نکرده اند.
در اروپا پس از آنکه یوونتوس به خاطر دهمین قهرمانی اش در لیگ ایتالیا ستاره ای روی پیراهن درج کرد بسیاری از تیم های اروپایی به ازای هر ده قهرمانی یا هر پنج جام در کشور خود اقدام به درج ستاره ای کردند و اکنون هیچ یک از قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا یا جام یوفا به خاطر این قهرمانی شان نشانی روی پیراهن خود درج نکرده اند و همه تیم های اروپا و آسیا به ازای قهرمانی‌های لیگ کشوری یک  ستاره روی پیراهن دارند.
در آسیا نیز پوهانگ، السد قطر و الهلال و الاتحاد عربستان به خاطر دو قهرمانی خود در آسیا نشانی روی پیراهن ندارند و در واقع استقلال تنها تیم آسیا و اروپا است که به خاطر هر جام آسیایی یک ستاره روی پیراهن دارد.
بله! این تیم ستاره هایش هم  کاملا جعلی  و من درآوردی است.حال بماند که پرسپولیس هم با غلبه بر الهلال عربستان و المحرق بحرین قهرمان آسیا شد و حال تنها تیم ایران است که در صورت قهرمانی در لیگ امسال می تواند به خاطر ده قهرمانی در لیگ یک ستاره روی پیراهن درج کند و آبی های جعل و تخیل ساز باید سه جام دیگربگیرند تا ستاره ای داشته باشند.
این حقیقت را تا می توانید کپی کنید.به امید آنکه ای اف سی ،فدراسیون و رسانه ها در قبال این ستاره های جعلی موضع گیری کنند.منتظر حقایق دیگر در این باره باشید.»
اینکه پرسپولیسی ها هیچ گاه به فینال لیگ قهرمانان آسیا نرسیدند ، حقیقتی تاریخی است. اینکه استقلال دو بار قهرمان آسیا شده هم حقیقتی تاریخی. البته سردبیر روزنامه پیروزی هم بهتر از هر هوادار دیگری می داند ، با بازنشر چندین میلیون باره این نوشته هم ای اف سی برای شکل پیراهن آبی ها هیچ واکنشی نشان نمی دهد که ستاره های روی پیراهن رئال را هم کسی برایش ایرادی نمی گیرد. یا میلان ایتالیا و دیگر تیم ها!

منبع: خبر آنلاین
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-03-26 11:34:43
نظر دهید

۱۱ نظر
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
حسین قدوسی چند,سالشه؟
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
چه نوشته سخیفی. الحق که.در حد لنگ صغیره
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
چه نوشته سخیفی. الحق که.در حد لنگ صغیره
اکسل ویتسل
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
استون ویلا به خاطر قهرمانیش در اروپا ستاره داره
مشروح
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
بحث روی قهرمانی استقلال تو آسیا نیست (کاری به کیفیت تیمهای رقیب ندارم) مشکل اینه که ستاره های روی پیراهن تیمهای دنیا مربوط به قهرمانیهای داخل کشور خودشونه و اساسا" ربطی به قهرمانیهای قاره ای نداره (چیزی که نگارنده متوجه اون نشده) . به همین دلیل حرف روزنامه پیروزی درسته. روی پیراهنهای رئال و میلان هم اگه ستاره داره مربوط به مسابقات داخلیه که اینو هم نگارنده استقلالی متوجه نشده!
سرور لنگ
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
عیبی نداره شما پرسپولیسی ها هم برین ستاره جعلی بزین
Derrick Rose
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۰۰
واقعا متن درستی بودو حقیقتی دردناک برای کیسه کشای عقده ای،.. واقعا اون پاراگراف آخر عم نشون از عقده ای شدن نویسنده متن داره که از قضا کیسه کشه چون وقتی خوب به لباس رئال و میلان نگاه میکنیم اقری از ١٠ ستاره و ٨ ستاره قهرمانی رئال و میلان نیست،...
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
شونصد بار من،ستاره‌های میلان را روی لباسش دیده ام.شما نمیبینید چون قرار نیست ببینید!!!!درخواست باز نشر این خزئبلات عجیب است.بدبخت کسی که منبع اطلاعاتش یه مشت عقده ای از نوع بی سواد باشه!!!
-
شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۱۷
لایک بخاطر پاراگراف اخر
-
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
جووووووون لنگیا چه اتیشی گرفتن
-
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
سوزش لنگیا ادامه دارد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر