فهرست
نیمار: امیدوارم سران بارسلونا به خواسته‌ام احترام بگذارند
نیمار: امیدوارم سران بارسلونا به خواسته‌ام احترام بگذارند

نیمار: امیدوارم سران بارسلونا به خواسته‌ام احترام بگذارند

آی اسپورت - هر چند سران بارسلونا با حضور نیمار در رقابت های المپیک 2016 ریو دوژانیرو مخالف هستند اما به نظر می رسد که این ستاره برزیلی دوست دارد تا در این رقابت بزرگ به میدان برود و زمینه را برای قهرمانی تیم ملی فوتبال کشورش فراهم کند.  
نیمار در فصل جاری عملکرد درخشانی در ترکیب بارسلونا داشته است. سران آبی-اناریها با توجه به آن که رقابت های کوپا آمه ریکا هم در تابستان برگزار خواهد شد دوست ندارند که نیمار در رقابت های المپیک به میدان رود چون این باعث می شود تا او زمان کافی برای استراحت در تابستان را نداشته باشد و فصل بعد به مشکل خورد اما خود نیمار نظر دیگری دارد.
او گفت: من علاقه زیادی به حضور در رقابت های المپیک ریو و کوپا آمه ریکا دارم و این را به صراحت در نشستی که با سران بارسلونا داشتم اعلام کرده ام. سران بارسلونا به خوبی می دانند که من به چه چیزی علاقه دارم و امیدوارم که آنها به خواسته ام احترام بگذارند.
ستاره برزیلی آبی اناریها ادامه داد: این موضوع تنها به من مربوط نیست، اما دوست دارم که در هر دو رقابت به میدان روم و امیدوارم که با این خواسته ام موافقت شود. هنوز در حال گفت و گو با لوئیس انریکه و کارلوس دونگا هستم و هنوز چیزی در این زمینه نهایی نشده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-26 12:16:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر