فهرست
بکام به دنبال جذب روبرتو کارلوس برای تیم آمریکایی‌اش
بکام به دنبال جذب روبرتو کارلوس برای تیم آمریکایی‌اش

بکام به دنبال جذب روبرتو کارلوس برای تیم آمریکایی‌اش

آی اسپورت - دیوید بکام بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال دوست ندارد که ارتباط خود را با این رشته ورزشی قطع کند.  او یک راه متفاوت را در پیش گرفته است. بسیاری از بازیکنان فوتبال بعد از خداحافظی یا به دنیای مربیگری روی می آورند و یا اینکه به عنوان کارشناس در شبکه های تلویزیونی مشغول به کار می شوند اما بکام راه متفاوتی را در پیش گرفته تا جایی که یک باشگاه خریداری کرده و می خواهد در امر باشگاه داری سرمایه گذاری کند.  
بکام باشگاه میامی را خریداری کرده و می خواهد با این تیم در رقابت های لیگ حرفه ای آمریکا بدرخشد و عنوان به دست آورد. اسطوره شیاطین سرخ هنوز سرمربی تیم جدید خود را انتخاب نکرده است. رسانه های آمریکایی نوشتند که او به دنبال جذب روبرتو کارلوس اسطوره فوتبال برزیل است و مذاکرات خود را به صورت رسمی با هم تیمی سابق خود در رئال شروع کرده است. کارلوس سابق مربیگری در لیگ ترکیه و روسیه را دارد اما نتوانسته به عنوان مربی کارنامه درخشانی از خود نشان دهد.
این ستاره برزیلی روزهای درخشانی را با رئال مادرید پشت سر گذاشت. او توانست با پیراهن این تیم سه عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و چهار عنوان قهرمانی را در رقابت های لیگا تجربه کند و در بین هواداران رئال از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-26 12:28:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر