فهرست
اعتراف جالب حاتمی: حق انصاری است فیکس بازی کند
اعتراف جالب حاتمی: حق انصاری است فیکس بازی کند

اعتراف جالب حاتمی: حق انصاری است فیکس بازی کند

آی اسپورت - چند ماه قبل، بابک حاتمی لیگ پانزدهم را به امید بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس آغاز کرد اما یک خرید بی سر و صدا همه چیز را تغییر داد. محمد انصاری بر خلاف انتظار پس از مصدومیت حاتمی به ترکیب اصلی رسید و حالا حاتمی هم از فیکس بازی کردن او حمایت می‌کند: «من خیلی به شانس و اقبال فکر نمی کنم. مصدومیت جزیی از فوتبال است و این احتمال وجود دارد که هر بازیکنی مصدوم شود. از بازی کردن محمد انصاری هم اصلا ناراحت نیستم چرا که او حقش است بازی کند. محرومیت و مصدومیت برای هر بازیکنی وجود دارد. دیدید که در بازی با صبای قم رامین رضاییان محروم بود و من جای او بازی کردم. از این اتفاقات در فوتبال ایران زیاد می افتد.»

حاتمی به نامه‌نیوز می‌گوید لوبانف بامزه‌ترین بازیکن فعلی پرسپولیس است: «همه با مزه و شیرین هستند اما لوبانف با این که به تازگی به جمع ما اضافه شده اما واقعا بازیکن با مزه و شیرینی است که توانسته خودش را در قلب بازیکنان جای دهد.»

پرسپولیسی‌ها امیدوارند برانکو فصل بعد هم در این تیم ماندگار شود: «این نظر من نیست بلکه همه بازیکنان و هواداران دوست دارند او در پرسپولیس بماند. برانکو مربی بسیار خوبی است که روابط عمومی بالایی هم دارد. او به دلیل آشنایی با کشورمان خیلی خوب خودش را با شرایط وفق می دهد و به نظر من ماندن او در پرسپولیس یک موفقیت بزرگ خواهد بود.»به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-26 15:54:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر