فهرست
بنگر: شنیدم بیرانوند و امیری استقلالی بودند
بنگر: شنیدم بیرانوند و امیری استقلالی بودند

بنگر: شنیدم بیرانوند و امیری استقلالی بودند

آی اسپورت – امروز محسن بنگر به همراه دخترانش دریا و دنیز مهمان برنامه سلام صبح به خیر بود. او حرف‌های جالبی در این برنامه زد که بخشی از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید:

-بله در زندگی حرفه‌ای این موارد پیش می‌آید و همیشه هم خدایی روی پیراهن‌شان تعصب داشته‌اند. برخی پرسپولیسی بوده‌اند و حالا رده‌های بالا استقلال هستند. آقای رویانیان هم شنیده‌ام استقلالی بوده است. شنیده‌ام علیرضا بیرانوند و وحید امیری استقلالی بوده‌اند. اما به هر حال چند سال برای پرسپولیس خوب بازی کرده‌اند و اکنون در تیم هستند و این چیزها معنایی ندارد.

-دریا در اصفهان به دنیا آمد و آن زمان سپاهانی شدید بود اما وقتی از سپاهان آمدم با چیزهایی که برخی گفتند از این تیم زده شد. همه لباس‌های دنیز هم قرمز بود و او فقط درباره پرسپولیس شنید و دید.

-آن دربی که 4 بر دو بردیم یکی از بهترین بازی‌های دوران ورزشی‌مان بود و در ذهن همه‌مان مانده. تیم‌مان آن سال نسبت به استقلال قوی‌تر بود. حنیف هم بچه نور است و حین بازی یک فن کشتی به من زد ولی می‌گفت پنالتی نبود! گفتم حنیف این سه امتیاز داشت! قرار بود این پنالتی را من بزنم. ما قبل از آن پنج پنالتی را خراب کرده بودیم. مهدی، امید، کمال، اومانیا و ... پنالتی‌ها را خراب کرده بودند و می‌گفتند کاپیتان باید پنالتی را بزند. مهدی هم چون دو گل زده بود و می‌خواست هت‌تریک کند ما رفیق بودیم و قرار شد او گل را بزند. اما او تمرکز نداشت و پنالتی گل نشد.

-چون پرسپولیس تیم اصلی‌اش را حفظ کرده دو سه بازیکن خوب مثل وحید امیری هم گرفته و باید از پرسپولیس پارسال بهتر باشد. نباید به سه سال قبل هم نگاه کند و فکر کند امسال یک سال جدید است که باید قهرمان شود و صد در صد هم می‌تواند امسال راحت قهرمان شود.

-برانکو آدم زرنگی بود و به موقع از پرسپولیس جدا شد. او موقعی از تیم رفت که تا ۱۰ سال دیگر هم بخواهد جایش در پرسپولیس هست. موقعی نرفت که تیم نتیجه نمی‌گیرد و اوضاع بد باشد و هر موقع بخواهد می‌تواند برگردد. 

 

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-08-20 13:20:00
نظر دهید

۱ نظر
ساقی بلال شیافی
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹
تا پفیوز هایی مثل تو راه میدن به لنگ قهرمان شده چه راحت
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر