فهرست
انصاری‌فرد: خسته شدیم از بس از نبود امکانات گله کردیم
انصاری‌فرد: خسته شدیم از بس از نبود امکانات گله کردیم

انصاری‌فرد: خسته شدیم از بس از نبود امکانات گله کردیم

آی اسپورت - کریم انصاری فرد پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی درباره وضعیت این تیم پیش از آخرین بازی در مقابل عمان صحبت کرد. شماره 10 تیم ملی گفت:«خوشبختانه بازی خیلی خوبی را مقابل هند ارائه دادیم و توانستیم این تیم را شکست داده و صعودمان به مرحله بعد را قطعی کنیم. تیم از هر لحاظ در شرایط خیلی خوبی به سر می‌برد و آماده‌ایم تا در دیدار با عمان که حریف قدری نیز است، با یک بازی خیلی خوب دیگر این تیم را هم شکست دهیم. مسلماً عمان نسبت به دیگر تیم‌های گروه شرایط بهتری دارد اما ما بدون توجه به این مسئله فقط برای شکست این تیم به میدان می‌رویم.»
انصاری‌فرد از امکانات موجود برای تمرین تیم ملی هم گله کرد:« خسته‌ شده‌ایم بس که در مورد این مسئله صحبت کردیم. خودتان می‌بینید که ما مجبوریم هر روز در یک زمین تمرین کنیم. واقعاً این شرایط برای تیم ملی خوب نیست امیدوارم در مرحله بعد رقابت‌ها شرایط تغییر کند و بهتر شود. همه ما می‌دانیم در مرحله بعد رقابت‌ها بسیار سخت است و یک امتیاز و بعضاً یک گل زده سرنوشت تیم‌ها را برای صعود به جام جهانی مشخص می‌کند به همین خاطر نیاز به این است که با امکانات بهتری خود را برای مسابقات مرحله بعد آماده کنیم.»
تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان از ساعت 19 روز سه‌شنبه 10  فروردین در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت‌های 2019  آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
     
آی اسپورت
2016-03-27 11:06:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر