فهرست
ترکیب تیم ملی از فروردین 94 تا 95/ تغییرات 82 درصدی!
ترکیب تیم ملی از فروردین 94 تا 95/ تغییرات 82 درصدی!

ترکیب تیم ملی از فروردین 94 تا 95/ تغییرات 82 درصدی!

آی اسپورت- تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی‌روش سال گذشته در اولین روزهای فروردین‌ماه دو بازی دوستانه مقابل شیلی و سوئد انجام داد و امسال درست در همان تاریخ به مصاف هند و عمان رفت. مقایسه ترکیبی که پنجشنبه مقابل هند قرار گرفت با ترکیبی که دقیقا یک سال قبل به مصاف شیلی رفته بود، نشان‌دهنده تغییرات زیادی در استخوان‌بندی تیم ملی است. تغییراتی که البته برخی از آنها اجباری بوده است.
364 روز بعد از بازی مقابل شیلی، ترکیب 11نفره کی‌روش مقابل هند با 9 تغییر نسبت به سال قبل روبه‌رو شده و از جمع نفرات فیکس آن بازی فقط پژمان منتظری و وحید امیری در ترکیب اصلی باقی مانده‌اند.
ترکیب سفیدپوشان مقابل شیلی با علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، هاشم بیک‌زاده، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، وحید امیری، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد بسته شده بود. از آن جمع نکونام از تیم ملی خداحافظی کرده؛ دژاگه مقابل هند محروم بود و حقیقی و آندو و قوچان‌نژاد هم دچار مصدومیت شده‌اند. وریا غفوری، سیدجلال و شجاعی هم بازی با هند را از روی نیمکت آغاز کردند. بنابراین فقط یکی از بازیکن اصلی مقابل شیلی کلا از لیست تیم ملی کنار رفته که هاشم بیک‌زاده بوده است.
در بازی با شیلی رامین رضاییان، امید ابراهیمی و کریم انصاری‌فرد نیز به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمده بودند که هر سه نفر آنها در بازی با هند هم بازی کردند. جلال حسینی هم از جمع بازیکنان اصلی پارسال به لیست ذخیره‌های امسال منتقل شده بود و مقابل هند 8 دقیقه بازی کرد. بنابراین در مقایسه میان لیست 14 نفره این دو بازی، تعداد نفرات مشترک به 6 نفر می‌رسد.
 
ترکیب ایران مقابل شیلی (6 فروردین 94): علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، هاشم بیک‌زاده، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، وحید امیری (90-رامین رضاییان)، مسعود شجاعی (70-امید ابراهیمی) اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد (74-کریم انصاری‌فرد)
 
ترکیب ایران مقابل هند (5 فروردین 95):
محمد رشیدمظاهری، پژمان منتظری (82-سیدجلال حسینی)، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید ابراهیمی (68-داریوش شجاعیان)، وحید امیری، سعید عزت‌الهی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی (66-کریم انصاری‌فرد) و سردار آزمون


9411
     
آی اسپورت
2016-03-27 11:18:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر