فهرست
راجرز: لیورپول برای قهرمانی باید شهامت از خود نشان دهد
راجرز: لیورپول برای قهرمانی باید شهامت از خود نشان دهد

راجرز: لیورپول برای قهرمانی باید شهامت از خود نشان دهد

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول، از بازیکنانش خواست که برای کسب قهرمانی پس از 24 سال، باید شهامت و شجاعت از خود نشان دهند.

8 پیروزی متوالی برای لیورپول، آنها را به صدر جدول منتقل کرده است و آنها می‌دانند که کسب حداکثر امتیازات از 6 بازی باقی‌مانده، آنها را قهرمان لیگ خواهد کرد.

راجرز به توانایی‌های بازیکنانش ایمان دارد و معتقد است آنها "بدون هیچ ترسی بازی خواهند کرد". وی به بازیکنانش توصیه کرد برای کنترل فشاری که روی آنهاست، باید روی بازی‌های پیش رو تمرکز کافی داشته باشند.

وی گفت: "اگر از بازیکنان بخواهید مانند ما بازی کنند، باید به آنها اطمینان خاطر منتقل کرد.این چیزیست که هر تیمی می‌خواهد-شهامت بازی کردن

باید با فشار دست و پنجه نرم کنیم. بازیکنان صد در صد می‌دانند که کوچکترین اشتباهی چه ضربه ی بزرگی به تیم خواهد زد.

تمام این مدت گفته‌ام که موقعی که فشار به سراغ بازیکنان می‌آید، من هم آن را حس می‌کنم. آنها می‌توانند بدون هیچ ترسی در این سطح بازی ‌کنند.اطمینان خاطر را در آنها می‌بینی، هیچ عصبانیت و استرس و فشاری روی آنها نیست.

کار بسیار سختی است، بسیاری از مردم  در رویای قهرمانی لیورپول هستند ولی برای من استفاده از بازیکنانی که در پروژه ی طولانی مدت به کار ما می‌آیند بیشتر از نتیجه اهمیت دارد.

قهرمانی فقط به سخت کار کردن، تمرکز و اتحاد باز می‌گردد. تنها 18 امتیاز باقی مانده و هر بازی می‌توان 3 امتیاز از آن را گرفت. بازی مقابل وست هم در آپتون پارک بسیار سخت است ولی اطمینان خاطر و ایمان ما در این سطح خوب است.

فوق‌العاده است که هواداران ما به قهرمانی امید دارند. برای همین است که من در زندگی سخت کار کردم و از وقتی جوان بودم، اروپا را برای پیدا کردم یک تیم خوب گشتم. برای همین بود که سرمربی شدم."

     
آی اسپورت
2014-04-04 12:05:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر