فهرست
هاجسون بعد پیروزی بر آلمان:بهترین بازی انگلیس بود
هاجسون بعد پیروزی بر آلمان:بهترین بازی انگلیس بود

هاجسون بعد پیروزی بر آلمان:بهترین بازی انگلیس بود

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال انگلیس دست به کار بزرگی زد. این تیم که در یک دیدار دوستانه در برلین به مصاف قهرمان جام جهانی 2014 برزیل رفت موفق شد با ارائه یک بازی خوب با نتیجه سه بر دو مقابل آلمان به پیروزی برسد تا ثابت کند بسیار آماده است و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در یورو 2016 به شمار می آید.
روی هاجسون از این پیروزی روحیه بخشی که تیمش به دست آورده بسیار خوشحال است. سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس در نشست خبری بعد از بازی گفت: آیا این بهترین بازی تیم ملی فوتبال انگلیس بود؟ دوست دارم بگویم که بهترین بازیها در آینده رخ خواهد داد. چه بسا این دیدار بهترین نمایش انگلیس در دوران حضور من باشد اما باید بگویم که به این بازی خوب اکتفا نمی کنیم و اطمینان دارم که در آینده بازیهای بهتری را به نمایش خواهیم گذاشت.
او ادامه داد: درست است که ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما هنوز نقاط ضعف آشکاری داریم و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا قبل از فرارسیدن دیدارهای حساس این مشکلات را بر طرف کنیم. تیم هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است و البته این کاملا طبیعی است چرا که بازیکنانی به تیم اضافه شده اند که به تازگی بازیهای ملی را تجربه می کنند و طبیعی است که هماهنگی لازم وجود نداشته باشد.
او در پایان سخنانش گفت: جیمی واردی، اریک دایر، دیلی آلی و هری کین همگی بازیکنانی هستند که به تازگی بازی در تیم ملی را تجربه می کنند. دنی روز بازی نخست خود با پیراهن تیم ملی را تجربه کرد و برابر توماس مولر شب درخشانی را پشت سر گذاشت. انگلیس مسیر تازه ای را آغاز کرده است و اطمینان دارم که روزهای خوشی در انتظار ماست.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
     
آی اسپورت
2016-03-27 12:15:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر