فهرست
چک: از رقابت با کورتوا ترسی ندارم
چک: از رقابت با کورتوا ترسی ندارم

چک: از رقابت با کورتوا ترسی ندارم

آی اسپورت- پتر چک، دروازه بان چلسی از رقابت با ثیبا کورتوا، دروازه بان چلسی که به صورت قرضی در اتلتیکو مادرید بازی می‌کند، ترسی ندارد.

کورتوا که در اتلتیکو نمایش‌های فوق‌العاده ای داشته،  پس از جلسه ای که با مسئولان چلسی در اوایل هفته ی گذشته داشت، برای یک فصل دیگر در اتلتیکو ماندگار شد.

ولی چک، که به جز دوران مصدومیتش، در 10 سال گذشته هیچگاه جایگاهش در درون دروازه ی چلسی را از دست نداده، از حضور این دروازه‌بان 21 ساله استقبال می‌کند.

او در مصاحبه با Daily Mail گفت: "اگر در روز اول تمرینات پیش فصل، ثیبا کورتوا اینجا باشد، مشکلی نیست و اگر هم نباشد، مشکلی نیست. تغییری ایجاد نمی‌شود. بدون توجه به رقیبانمنم، برای حفظ جایگاهم بهتر و بهتر خواهم شد.

تفاوتی برای من ایجاد نخواهد شد.می‌توانید از جان تری و گری کیهیل درباره ی خرید مدافع جوان فرانسوی توسط باشگاه سوال کنید.

اگر او برگردد و بهتر از من کار کند، حضور در دروازه حق اوست. کسی چه می‌داند؟ من ترسی ندارم. احمق نیستم که فکر کنم چون 10 سال فیکس بودم، 5 سال دیگر هم به همین ترتیب خواهد بود.

به خاطر اسمم فیکس نمی‌شوم. به این دلیل بازی می‌کنم که خوب بوده‌ام و مربی فکر می‌کند که حضور من در دروازه به پیشرفت تیم کمک می‌کند.هیچگاه سرمربی نبوده که به این دلیل از من استفاده کند که مربی‌های قبلی هم من را فیکس می‌کردند.

خوب هستی؟ نیستی؟ دیوانه نیستم که فکر کنم 10 سال دیگر هم بازی خواهم کرد. روزی خواهد رسید که کسی می‌آید که بهتر از من است.ولی تلاش هر روز من این است که آن روز را به تعویق بیندازم. این فوتبال است."

     
آی اسپورت
2014-04-04 12:29:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر