فهرست
واکنش ژرمن‌ها پس از شکست: انگلیس تنبیه‌مان کرد
واکنش ژرمن‌ها پس از شکست: انگلیس تنبیه‌مان کرد

واکنش ژرمن‌ها پس از شکست: انگلیس تنبیه‌مان کرد

آی‌اسپورت- شب گذشته دو تیم انگلیس و آلمان در دیداری دوستانه در برلین به مصاف یکدیگر رفتند  و در حالی که آلمان با دوگل کروس و گومز تا دقیقه 60 دو بر صفر جلو بود در نهایت این دیدار را با نتیجه 3 بر 2 به انگلیس واگذار کرد.سایت بوندسلیگا پس از این بازی صحبت‌های سرمربی و بازیکنان آلمان را در مورد بازی منتشر کرد.


لوو:
می‌توانم بگویم که انگلستان شایسته پیروزی بود. مسلما اگر در دیداری با نتیجه 2 بر 0 از حریف پیش باشید و بعد با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شوید دردناک خواهد بود.مشکلات زیادی خصوصا در ناحیه حمله و هافبک داشتیم. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما قادر نبودیم که خونسردی خود را حفظ کنیم. بدلیل اینکه در سازماندهی مشکل داشتیم فضای زیادی به حریف دادیم.


گومز:
این دیدار کمی دشوار بود. تا زمانی که نتیجه 2 بر 0 بود خوب عمل کردیم و از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کردیم اما پس از آن از حریف بازماندیم و این انگلستان بود که برتر میدان بود. به شخصه از این که دوباره به تیم برگشته‌ام و می‌توانم تیم را همراهی کنم خوشحال هستم. هدف اصلی من کمک به تیم است نه اهداف شخصی.


کروس:
وقتی بازی می‌کنید مسلما دوست دارید که پیروز شوید بنابراین نتیجه همیشه مهم است. در نیمه دوم در خط دفاعی ضعف داشتیم. در خظ دفاعی از بازیکنان جدیدی استفاده کرده بودیم.


خدیرا:
در دفاع ضعیف عمل کردیم. همه بازیکنان باید توجه داشته باشند که به سختی کار کنند. تا زمانی که با نتیجه 2 بر 0 از حریف پیش بودیم همه چیز خوب پیش می‌رفت اما پس از آن همه چیز از دست رفت و انگلستان ما را تنبیه کرد. در این دیدار 60 دقیقه خوب عمل کردیم. در پی آن هستیم که در برابر ایتالیا عملکرد خود را بهبود دهیم و پس از آن برای رقابت‌های یورو 2016 به آمادگی کامل دست یابیم.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-27 13:52:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر