فهرست
پاسخ فیس‌بوکی کی‌روش: با سر و صدای کلاغ‌ها مشکلی ندارم!
پاسخ فیس‌بوکی کی‌روش: با سر و صدای کلاغ‌ها مشکلی ندارم!

پاسخ فیس‌بوکی کی‌روش: با سر و صدای کلاغ‌ها مشکلی ندارم!

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش در آخرین پیام فیس‌بوکی خود پیام یکی از طرفداران تیم ملی و پاسخ خود به او را با دیگران به اشتراک گذاشت. سرمربی تیم ملی در تازه‌ترین پست فیس‌بوکی خود نوشت: با تشکر از همه شما به خاطر حمایت از تیم ملی در آخرین بازی اجازه دهید یک بار دیگر به خاطر تمام حمایت‌های شما چه در استادیوم، چه در هر جای دیگر و حتی در صفحه فیس‌بوک از شما قدردانی کنم. من پیام‌های شخصی و رسمی بسیاری از شما دریافت می‌کنم که تمایل بسیاری دارم تا برخی از آنها را با شما به اشتراک بگذارم. با اجازه از دوست عزیزی که این پیام را برای من فرستاده قصد دارم صحبت‌های او و پاسخ خود را با شما به اشتراک بگذارم، چرا که احساس می‌کنم این موضوع درک بهتری در خصوص آینده تیم ملی به همه خواهد داد.

این دوست عزیز برای من نوشته است:«سلام کارلوس من ایرانی هستم که این پیام را از استرالیا برای شما می‌نویسم، مطمئن نیستم که آیا این فیس‌بوک رسمی خود شماست یا خیر اما خوشحال می‌شوم اگر هست این پیام را خوانده و پاسخ دهید، ما شما را دوست داریم و به انتقادات و سر و صدای عده‌ای اهمیت نمی‌دهیم، ما ایرانی‌ها داستانی داریم به عنوان روایت کلاغ و عقاب و توصیه می‌کنم حتما این داستان را بخوانی واگر تمایل داشته باشی ترجمه آن را برای شما خواهم فرستاد، برای ما ایرانی‌ها شما آن عقاب هستید و مهم نیست که تعدادی کلاغ سرو صدا کنند، کلاغ‌ها می‌خواهند توجهات را از پرواز عقاب به خود جلب کنند».

کی‌روش در پاسخ این طرفدار تیم ملی نوشت:
«سلام دوست عزیز، تشکر می‌کنم برای این پیام، بله این فیس‌بوک رسمی من است، در خصوص روایت فوق العاده‌ای که گفتی حتما تحقیق خواهم کرد و خوشحال می‌شوم اگر آن را برای من ارسال کنی. صادقانه می‌گویم که مشکل سرو صدای کلاغ‌ها نیست بلکه همه چیز در مورد پرواز عقاب است، کلاغ‌ها نمی‌دانند که نمی‌توانند با سرو صدا مانع از پرواز عقاب شوند بلکه فقط انگیزه او را بیشتر خواهند کرد. ناکامی یا موفقیت، مسئله این است. جسی اونز می‌گوید: همه می‌توانند آرزو کنند، اما تبدیل رویا به واقعیت محتاج عزم، اراده، نظم، انضباط و تلاش است.تقریبا 300 فدراسیون فوتبال هم اکنون در آرزوی رسیدن به جام جهانی 2018 هستند اما فقط 32 تیم برتر سزاوار رسیدن به این رویای خود هستند. غذا می‌تواند ما را در این راه زنده نگاه دارند، برای ما غذا همان حمایت و تدارکات است، هرگز نباید غذا را دست کم گرفت، حتی عقاب هم نمی‌تواند بدون غذا پرواز کند».

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر::9412
     
آی اسپورت
2016-03-27 14:53:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر