فهرست
پیش‌بینی/ ویسی قهرمان لیگ می‌شود، سرخ‌آبی‌ها دوم و سوم
پیش‌بینی/ ویسی قهرمان لیگ می‌شود، سرخ‌آبی‌ها دوم و سوم

پیش‌بینی/ ویسی قهرمان لیگ می‌شود، سرخ‌آبی‌ها دوم و سوم

آی اسپورت- هفت هفته از لیگ برتر ایران باقی مانده و 4 تیم استقلال، پرسپولیس، استقلال خوزستان و ذوب‌آهن در کورس قهرمانی هستند. هفت بازی باقیمانده هر یک از این تیم‌ها را به اشکال گوناگونی می‌توان پیش‌بینی کرد و به حدس و گمان‌های مختلفی در مورد تیم قهرمان دست یافت. مثلا فرض کنیم در این بازی‌ها همان نتایجی به دست بیاید که در دور رفت رقم خورده است.
اگر برای بازی‌های باقیمانده، نتایج دور رفت را منظور کنیم به نتیجه جالبی می‌رسیم؛ قهرمانی استقلال خوزستان و قرار گرفتن استقلال و پرسپولیس تهران پشت سر شاگردان ویسی. نتایجی که در 7 هفته پایانی دور رفت برای 4 تیم صدر جدولی رقم خورده به این شکل است:

استقلال تهران: 3 برد – 4 مساوی – 13 امتیاز
استقلال خوزستان: 5 برد – 2 مساوی – 17 امتیاز
پرسپولیس تهران: 5 برد – 2 مساوی – 17 امتیاز
ذوب‌آهن: 3 برد – 3 مساوی – یک باخت – 12 امتیاز
 
اگر این تیم‌ها در هفت هفته باقیمانده همان نتایجی را کسب کنند که در دور رفت گرفتند استقلال خوزستان با امتیاز 59 قهرمان لیگ برتر خواهد شد. استقلال تهران و پرسپولیس هم روی امتیاز 56 مساوی می‌شوند و کارشان برای مقام دوم و سوم به تفاضل گل خواهد کشید. وضعیت ذوب‌آهن از همه خراب‌تر است. شاگردان یحیی از امتیاز 50 بالاتر نمی‌روند و برای حفظ رتبه چهارم هم به مشکل برمی‌خورند. پس آنها باید به فکر نتایجی بهتر و درخشان‌تر از دور رفت باشند. سرخابی‌های تهرانی هم همین‌طور.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-27 16:55:46
نظر دهید

۱ نظر
sina
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۰۶:۴۵
Perspolis kabir ggahremane
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر