فهرست
آرزوی رونالدو درباره پسرش: دوست دارم فوتبالیست شود
آرزوی رونالدو درباره پسرش: دوست دارم فوتبالیست شود

آرزوی رونالدو درباره پسرش: دوست دارم فوتبالیست شود

آی اسپورت - ستاره پرتغالی رئال مادرید اعتراف کرد که دوست دارد پسرش در آینده فوتبال را به عنوان شغل حرفه ای خود در پیش گیرد. با این حال تاکید کرد که او را وادار به این کار نمی کند.
به گزارش شبکه تلویزیونی ستلایت چین، کریستیانو رونالدو گفت: من حدود 30 توپ در خانه دارم و جونیور مدام در حال بازی کردن با آنها است. او علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد و می تواند در این رشته موفقیت زیادی به دست آورد. من یک بازیکن حرفه ای فوتبال هستم و باید اعتراف کنم که دوست دارم پسرم هم فوتبالیست شود. او استعداد بالایی دارد و بر این باور هستم که می تواند در فوتبال موفق شود.  
او ادامه داد: دوست دارم که جونیور مانند خودم فوتبالیستی حرفه ای شود اما شک نکنید که او را در این کار مجبور نخواهم کرد. او این اختیار را دارد تا هر شغلی را که دوست دارد انتخاب کند و من این اجازه را ندارم که او را مجبور به کاری که دوست ندارد بکنم اما کاملا روشن است که او هم به فوتبال علاقه دارد.
رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه رئال مادرید به شمار می آید و الان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه اسپانیایی است. با این حال او در فصل جاری نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و صدای اعتراض هواداران رئال را برانگیحته است.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
     
آی اسپورت
2016-03-28 09:45:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر