فهرست
چک سیاسی برگشت خورد؛ دایی از پرسپولیس شکایت کرد
چک سیاسی برگشت خورد؛ دایی از پرسپولیس شکایت کرد

چک سیاسی برگشت خورد؛ دایی از پرسپولیس شکایت کرد

آی اسپورت - وقتی فصل قبل به یک‌باره در پرسپولیس اتفاقات عجیب و غریب منتهی به اخراج علی دایی و کادرش شد و رحیمی هم صندلی مدیرعاملی را رها کرد و رفت، همگان تصور بر این داشتند که باید شاهد یکی از دعواهای کشدار بین دایی و باشگاه باشند اما شهریار سکوت اختیار کرد.
قرارداد علی دایی سه ساله بود که تنها یکسال از آن سپری شده و بر اساس مفاد قرارداد، او می توانست همه پول دو سال بعد را مطالبه کند ولی در نشست با حمیدرضا سیاسی با دریافت چک هایی بابت مطالبات سال دوم، پیگیر ماجرا نشد. کادر او هم با تخفیف پنجاه درصدی ، نصف پول خود را دریافت کردند. مالیات قرارداد دایی بر عهده باشگاه بود و سیاسی بابت مالیات، یک فقره چک شخصی صادر کرد و به نظر می رسید موضوع به خیر و خوشی مختومه شده باشد اما چندی قبل به دایی اطلاع دادند که چک سیاسی که بابت مالیات صادر شده بود لاوصول مانده و برگشت خورده است.
دایی طی دو ماه گذشته از طریق وکلایش مسئله را به باشگاه اطلاع داد و خواستار صورت وضعیت مالی خود شد تا بداند نحوه پرداخت ها چگونه بوده اما باشگاه درخواست او را به دفعات بی پاسخ گذاشت.حتی تلویحا پاسخ شنید که چک سیاسی ربطی به باشگاه ندارد! این نوع برخورد، شهریار را وادار به اقدام قانونی کرد. او در پاسخ به این ادعا که چک سیاسی ربطی به باشگاه نداشته و باید سراغ خود او برود، روی مفاد قرارداد طرح دعوی کرده و حتی مطالبات سال سومش را هم خواستار شده تا در تقابل با ادعای باشگاه، پرونده جدیدی تشکیل شود. دادخواست دایی به کمیته انضباطی ارجاع شده و وی حتی 13 میلیون تومان هزینه دادرسی را هم به حساب فدراسیون واریز کرده تا نشان دهد در این پرونده مصمم ورود کرده است.
کمیته انضباطی با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس خواستار آن شده تا آن باشگاه ظرف ده روز مستندات لازم مبنی بر تسویه حساب با دایی را ارائه نماید. پس از آن پرونده وارد فاز رسیدگی خواهد شد. ابراهیمی وکیل علی دایی در این باره گفت: قصد نداریم در رسانه ها به این موضوع بپردازیم. ما مستندات خود را ارائه داده‌ایم و باید رکن قضایی رسیدگی کند اما بی شک با تعامل و رفتار حرفه ای می توانستند مانع از این ماجرا شوند.

منبع: فارس

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۸  
آی اسپورت
2016-03-28 10:47:22
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
بازم لابی کالت به کالتی لنگیای عقده ای رو اتیش زد
کاپتن دوپینگی
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
جونم دایی. بزن لنگ بی هویت رو له کن
-
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
دوباره تو کورس قهرمانی، جوسازی های این غضنفر قلدر شروع شد
اسمان
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
پول این بابارو تاگریه نکرده بدین وخواهشا اسمشواز لیست پرسپولیس خط بزنین.ایشون میخواد این تیمو به حاشیه ببره تا پرسپولیس قهرمان نشه. تا خودش بیاد باور ندارین بگین سال خودت سرمربی هستی همه طلبهارو میبخشه.
رضا
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
چرا نباید دنبال پولش باشه؟ ژوزه که کاری نکرده 10 میلیارد میخاد بگیره.دایی که نایب قهرمانی گرفت چک مالیاتش برمیگرده. اسطوره کشی یعنی همین. به عنوان یک هوادار قدیمی حق را به دایی میدهم. او سال قبل سکوت کرد .
سرور لنگ
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
ای ول کارت درسته برو جلو ما پشتت هستیم تو سال مقاومت و عمل
حمید
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
بخدا علی دایی پرسپولیسی نیست! این بشر جز پول و شهرت براش هیچی مهم نیست. امیدوارم دیگه هیچ موقع اینو تو پرسپولیس راه ندن.
-
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
ژوزه مانوئل نمی فهمید ایران کجاست و پرسپولیس چیه اومد یه پولی گرفت و رفت ولی علی دایی اگر همین پرسپولیس نبود الان سر فلکه منتظر نیسان آبی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر