فهرست
سرمربی عمان: آرزوی ماست که با ایران در یک رده باشیم
سرمربی عمان: آرزوی ماست که با ایران در یک رده باشیم

سرمربی عمان: آرزوی ماست که با ایران در یک رده باشیم

آی اسپورت - خوان لوپس کارو سرمربی تیم ملی عمان در نشست خبری پیش از بازی با تیم ملی ایران شرکت کرد. او درباره این بازی گفت:« با تلاش‌های زیادی به این مرحله رسیدم برای تیم ایران که شایستگی‌های بسیاری دارد احترام زیادی قائلیم. از کی‌روش و تیم ملی ایران نیز تقدیر می‌کنم. بازی فردا برای ما بسیار حیاتی است آخرین دیدار ماست از این جهت برای ما بسیار اهمیت دارد. برای ما یک آرزو و ویژگی خاصی دارد که توانستیم تا این حد پیش بیاییم. برای ما یک آرزوست که با تیم ایران در یک جایگاه قرار بگیریم، می‌دانیم تیم ایران بسیار قوی است و بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.»
سرمربی عمان در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه با توجه به حضور کوتاهش در تیم چقدر نسبت به تیمش و همچنین حریف شناخت دارد گفت: «از صداقتی که در سوالتان وجود داشت تشکر می‌کنم. به مدت 2 ماه است که در تیم عمان هستم. در این مدت کم تلاش زیادی کردم که تیم را بشناسم. فکر می‌کنم تکنولوژی در زمان فعلی کمک می‌کند که از طریق اینترنت و سایر موارد در خصوص موارد مبهم اطلاعات به دست بیاوریم.»
کارو در مورد شناختش نسبت به تیم ایران و کارلوس کی‌روش هم صحبت کرد: «ما همیشه عملکردهای مربیان مختلف را مورد نظر قرار می‌دهیم برای کی‌روش هم این گونه بوده است. تمام تمرینات فنی و غیرفنی ایران را به صورت ریز توجه کرده‌ایم. اما به طور کلی آمادگی خاصی برای تیم عمان در خصوص مواجه با ایران نداریم بلکه یک آمادگی کلی برای رویارویی با هر تیمی را داریم. تمام نیازها را بررسی کرده‌ایم و به تمام ویژگی‌های مربیان به خصوص کی‌روش توجه کرده‌ایم. هر مربی سعی می‌کند تا تیمش پیروز میدان شود و به شکست فکر نمی‌کند. ما می‌دانیم با تیم بسیار خوبی روبرو خواهیم شد اما ویژگی‌های خاصی برای بازیکنان خود مقابل ایران تعریف کرده‌ایم که اگر بازیکنان به شکل مناسب به آن عمل کنند شرایط خوبی برای پیروزی مقابل ایران خواهیم داشت.»

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-03-28 12:12:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر