فهرست
دایی: آرزویم قهرمانی با پرسپولیس است
دایی: آرزویم قهرمانی با پرسپولیس است

دایی: آرزویم قهرمانی با پرسپولیس است

آی اسپورت- علی دایی در خصوص برد پرسپولیس در روزهای ابتدایی سال 93 اظهار داشت: با توجه به مشکلات زیادی که داشتیم و همه بهتر در جریان این مشکلات بودند بچه‌های ما با غیرت مثال‌زدنی خود تلاش کردند و خدا را شکر توانستیم در روزهای ابتدایی سال 93 دل مردم و هواداران را شاد کنیم.

به نقل از فارس، وی افزود: ما سه امتیاز با ارزش را گرفتیم و چه بسا همین سه امتیاز بتواند ما را قهرمان کند من به هیچ عنوان پیش‌بینی نمی‌کنم اما با تمام وجودمان در این دو بازی به میدان خواهیم رفت. بچه‌های من در بازی با داماش منطقی و خوب بازی کردند و خیلی خوشحالم که با هدفی که همه دنبال آن بودیم حتی در اردوی مازندران توانستیم داماشی که دوست نداشت در خانه ببازد را شکست دهیم.

دایی ادامه داد: هیچ چیز برای من و این بچه‌ها مهمتر از شاد کردن دل مردم نبود. اجازه ندادیم کارمان دو هفته مانده به پایان لیگ عقب بیفتد و از قهرمانی عقب بیفتیم البته خدا کمک کند و بچه‌ها غیرت مثال‌زدنی خود را به نمایش گذاشتند و همت کردند و توانستیم دست پر رشت را ترک کنیم در کل باز هم می‌گویم نتیجه بسیار خوبی گرفتیم در روزی که شکست برای داماش خیلی نتیجه بدی بود.

دایی در پاسخ به این سوال که چرا در ورزشگاه‌های ما همیشه بی‌احترامی‌ به بازیکنان و مربیان می‌شود و در دیدار برابر داماش به یکی از نزدیکان شما هم بی‌احترامی‌ بدی شد گفت: من دلگیری ندارم این‌ها مسئله طبیعی است متاسفانه موقعی که تیمی را محروم می‌کنند و دوباره آن را می‌بخشند همین اتفاقات می‌افتد من اصلا و ابدا دلم از حرف‌هایی که در ورزشگاه عضدی زده شد نگرفته اما امیدوارم که شاهد این اتفاقات نباشیم. مردم ما همیشه خونگرم و میهمان‌نوازند.

سرمربی قرمزپوشان در مورد دو بازی آینده پرسپولیس خطاب به هواداران تیم خود نیز گفت: مطمئن باشید الان دیگر شرایط پرسپولیس به گونه‌ای شده که حتما هوادار باید کمر همت را ببندد و در این دو بازی در هر جای ایران که بودیم به ما کمک کند این خواسته من و بچه‌ها از هواداران است. امسال به عشق آنها بچه‌ها سختی کشیدند مطمئن باشید با کمک آنها در این بازی سخت و حساس که جنبه فینال برای پرسپولیس را دارد می‌توانید سربلند زمین بازی را ترک کنید.

وی افزود: این دو بازی برای من و بچه‌هایم خیلی مهم است و قطعا باید با تمرکز بالا به مصاف حریفان برویم. حضور پرشور هواداران مثل همیشه خیلی می‌تواند ما را در روند صعودی کمک کند و تاثیرگذار باشد. هر سکوی ورزشگاه آزادی وقتی پر شود قوت قلبی برای تیم است. پس هواداران بدانند در دو بازی آینده باید مثل کوه پشت سر تیم خود باشند. باور کنید خیلی دوست دارم امسال پرسپولیس بتواند با نتایج خوب به قهرمانی برسد تا دل این مردم در سالی که ان‌شاءالله توام با شادی و خرمی برای همه ایرانیان باشد شاد شود.

سرمربی پرسپولیس درباره کمک دو میلیاردی وزارت ورزش که گفته می‌شود خیلی از مشکلات پرسپولیس را حل کرده گفت: الان که می‌بینید که فعلا دست بچه‌های ما چیزی نرسیده چه کسی گفته که مشکلات ما را این دو میلیارد تومان حل می‌کند؟ اول از همه دوست دارم از وزارت ورزش تشکر کنم مخصوصا از امیر خادم چون از موقعی که آمده زحمات زیادی تا الان برای ما کشیده است.

وی افزود: به نظر من این پول شاید یک مرهم کوچکی باشد که دردهای پرسپولیس را دوا کند بچه‌های من خیلی در تنگنا و مضیقه بودند. خیلی از بازیکنان و کادر فنی من و حتی اطرافیان تیم با مشکلات دست و پنجه نرم کردند اما این پول که ان‌شاءالله زودتر به تیم تزریق شود مرهمی برای زخم‌های بازیکنان کادر فنی و پرسپولیس خواهد بود. البته مرهمی کوچک، دست همه آنهایی که زحمت کشیدند درد نکند و به نظرم این تصمیم وزارت ورزش مبنی بر کمک به تیم مردمی پرسپولیس بسیار خوب بود.

دایی ادامه داد: البته ما می‌توانستیم این کمک را خیلی زودتر از اینها دریافت کنیم. دست آقایان درد نکند که این کار صورت گرفت.

سرمربی قرمزپوشان تاکید کرد: البته طبق قولی که دادند قرار است پس از این کمک به زودی دوباره به پرسپولیس یک کمکی دیگر تا قبل از پایان لیگ برتر شود. باز هم می‌گویم از پرسپولیسی‌های واقعی و آنهایی که این تیم را واقعا دوست دارند می‌خواهیم بیایند و در این مشکلات به ما کمک کنند.آدم‌های بسیار بزرگی داریم که واقعا پرسپولیسی هستند و این تیم را دوست دارند. الان موقع این است که این پرسپولیسی‌ها بیایند و به ما کمک کنند و دست ما را بگیرند تا تیم از این شرایط در دو بازی آینده خارج شود.

دایی در پاسخ به این سوال که به نظر شما پرسپولیس چند درصد قهرمان می‌شود گفت: با تمام وجودمان تلاش می‌کنیم سختی‌ها را به جان خریدیم تا دست پر لیگ را تمام کنیم. همه چیز دست خداست، حریفان بالای جدول هم باید با یکدیگر رودرو بازی کنند و ما هم با تمام وجودمان تلاش می‌کنیم. هدف من و همه بچه‌ها و یکی آرزوهایمان در روزهای ابتدایی سال 93 این است که همه با هم جشن قهرمانی را بگیریم.

دایی درباره قرعه تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا نیز گفت: متاسفانه ما در جام ملت‌های آسیا با یک گروه کاملا عربی برخورد کردیم و من فقط می‌توانم آرزوی موفقیت کنم که تیم ملی ما با این تیم‌ها در شرایط حال حاضر فوتبالمان دچار مشکل نشود و موفق شود. امیدوارم که این اتفاق بیفتد اما باید قبول کنیم کارمان سخت است و باید خیلی تلاش کنیم. چون تیم‌های عربی خودتان می‌بینید با چه برنامه‌ای رو به جلو حرکت می‌کند.

     
آی اسپورت
2014-04-04 13:44:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر